szukam kontaktu z kuratorem z Warszawy

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

szukam kontaktu z kuratorem z Warszawy

Postautor: power » 23 sty 2007, 12:24

chciałabym podjąć się sprawowania funkcji kuratora społecznego, mam kilka pytań, dlatego chciałabym nawiązać kontakt. Pozdrawiam
power
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2007, 20:01
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: BartK » 23 sty 2007, 16:32

Jak znam życie, to w Warszawie też są kuratorzy zawodowi, którzy pracują w sądach rejenowych .... może tam się udaj :)
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: kesey » 23 sty 2007, 22:05

W uzupełnieniu postu Bartłomiej dodam tylko, że o dziwo rzeczywiście są- miałem się okazję naocznie o tym przekonać :D
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: kasica » 27 sty 2007, 21:11

Nie rozumiem, co w tym takiego dziwnego, że w Warszawie są kuratorzy. W wolnej chwili chętnie odpowiem na twoje pytania power, choć zaznaczam, że tych chwil mam niewiele.
kasica
 
Posty: 27
Rejestracja: 24 lis 2006, 12:55
Lokalizacja: warszawa
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: BartK » 28 sty 2007, 0:10

kasica pisze:Nie rozumiem, co w tym takiego dziwnego, że w Warszawie są kuratorzy.


Dla mnie to bardzo dziwne, ponieważ zawsze myslałem, że Warszwa podlega pod kuratorów z £odzi :roll:
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: eipiem » 28 sty 2007, 18:10

Dla tych co nie wiedza -Warszawa ma dwa SO (SO w Warszawie i SO Warszawa-Praga) ,ma dwóch KO i potencjalnie podwójne szanse na etat aplikanta.
To ostatnio była tylko teoria (chodzi o etaty).W każdym SO jest ok.6-7 Sądów Rejonowych.a w tych bywa po kilka ZKSS.
Power próbuj i tu i tu.
eipiem
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 566
Rejestracja: 27 kwie 2005, 7:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron