Proszę o pomoc

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Proszę o pomoc

Postautor: Joanna Iskra » 17 kwie 2012, 12:02

Zwracam się z prośbą o pomoc szczególnie do Kuratorów. Jestem studentka Uniwersytetu Gdańskiego, piszę prace zaliczeniową semestralną (portfolio) na temat profesjonalnego wymiaru pracy Kuratora. Potrzebuje jakiś wzorów dokumentów wypełnianych przez Państwa (wywiad środowiskowy już mam), dokumenty dotyczące Ośrodków Kuratorskich też, jakiś programów, które Państwo realizują jako Kuratorzy i jakie są realizowane w ośrodkach wszystko co mogą mi Państwo przesłać. Proszę o pomoc. Bardzo na Państwa liczę. Podaje swój adres: iskiera89@wp.pl
Joanna Iskra
Joanna Iskra
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2012, 11:51
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Orange » 17 kwie 2012, 16:31

Witaj Joanno :)
Jako kurator, dbam o profesjonalny wymiar pracy, dlatego też serdecznie zapraszam Cię do Sądu Rejonowego.
Podczas osobistego spotkania, przedstawię Ci obowiązujące dokumenty i inne interesujące Cię zagadnienia.

P.S. Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą legitymację studencką. Do zobaczenia.
panta rhei
Awatar użytkownika
Orange
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1210
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:52
Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Postautor: gabi » 17 kwie 2012, 21:30

A ja mam pytanie jeżeli można - co to właściwie znaczy "profesjonalny wymiar pracy kuratora" ???
Jak brzmi temat pracy? Pozdrawiam
gabi
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 137
Rejestracja: 27 sty 2006, 15:41
Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości