Kwestionariusze

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: patrycja305 » 12 maja 2010, 10:57

---------- 08:59 08.04.2010 ----------

Witam, aktualnie piszę pracę magisterską na temat: "Obciążenia w pracy zawodowej kuratorów sądowych". Praca ma charakter badawczy, a co za tym idzie to przeprowadzenie badań (przy pomocy kwestionariuszy). Dlatego zwracam się z prośbą do kuratorów sądowych o pomoc w wypełnieniu kwestionariuszy: jeden kwestionariusz dotyczy tego co jest ważne w pracy kuratora sądowego, a drugi tego co jest dla kuratorów sądowych obciążające w ich pracy. Wszystkich chętnych kuratorów proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Patrycja.

Mój e-mail: patrycja305@interia.pl

---------- 08:57 12.05.2010 ----------

Może jednak jest ktoś chętny do wypełnienia kwestionariuszy... Kwestionariusze są anonimowe. Chętnie prześlę kwestionariusze na wcześniej podany adres e-mail.

Pozdrawiam
Patrycja
patrycja305
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2010, 11:27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość