Proszę niech ktos mi odpowie:)

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Proszę niech ktos mi odpowie:)

Postautor: hanula3 » 16 wrz 2007, 22:33

Jak długo trzeba i czy wogole trzeba być kuratorem społecznym by robic aplikacje ??jaki czas musze być społecznym?? Rozmumiem, że na aplkacje też jest egzamin??pozdrawiam
hanula3
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2007, 17:58
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kesey » 17 wrz 2007, 0:34

Witam :!:
Przy staraniach o zakwalifikowanie na aplikację nie jest potrzebne pełnienie funkcji społecznego kuratora sądowego, choć w praktycznym wymiarze osoby, które pełniły tę funkcję mają nieco ułatwioną sytuację, poprzez praktyczną znajomość zagadnień, które mogą pojawić się na egzaminie, bądź w teście kwalifikacyjnym.
Pozdrawiam. Powodzenia.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: kanka » 04 paź 2007, 22:22

http://www.so.torun.pl/_upload/pliki/file0022.pdf
http://www.so.torun.pl/index.php?strona ... 7edf260564

Witaj, odpowiadając na pytanie -zajrzyj na w/w linki, nie jest wymagane aby być społecznym, jednak jeśli jesteś to możesz dostać dodatkowe punkty.

Z tego co wiem to na w/w konkursie wszystkie osoby kt. się dostały były od kilku lat społecznymi. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
kanka
 
Posty: 11
Rejestracja: 12 cze 2007, 11:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość