Chciałabym zostać kuratorem sądowym - obecnie studiuję..

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: kesey » 22 wrz 2007, 2:21

Rotaruk dla Ciebie wszystko :wink:
Moje ulubione hobby, czyli spanie uprawiam w każdej sprzyjającej ku temu chwili, ale nie mogę powiedzieć, ażebym był wyspany (dlatego nieraz wyglądam jak któryś z klientów po kilkudniowym ciągu alkoholowym). Przy okazji totalnie zaburzyły mi się rytmy dobowe a usystematyzowany tryb życia stał się pojęciem obcym :D.
Pozdrawiam :D.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: represja » 22 wrz 2007, 19:38

Jurek napisałem, że może i dla Ciebie się tam miejsce znajdzie, a nie że tam jest twoje miejsce. Czy otrzymujesz dodatek terenowy czy dodatek za trudną pracę? I nie pisz o zniżaniu bo czasami swoją megalomanią przerażasz. W sumie masz racje nie ma co dyskutować. Dobranoc.
represja
 

Postautor: tamara » 13 lis 2007, 22:47

No tak, miały byc refleksje kuratora na temat jego pracy dla przyszlego potencjalnego aplikanta, a skończyło się przepychanką słowną o podłożu finansowym. Jakież to polskie :)
Awatar użytkownika
tamara
 
Posty: 21
Rejestracja: 12 lip 2007, 18:15
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia

Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron