aplikacja kuratorska wToruniu

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

aplikacja kuratorska wToruniu

Postautor: elfaf » 29 kwie 2007, 16:08

Witam! Jestem nowa na tym forum choć kuratorem społecznym jestem już bliska dwa lata. Szukam bratnich osób, które zamierzają ubiegać się o etat aplikanta kuratorskiego w toruniu. Wiem od pani z sekretariatu SO, że podań wpłynęło grubo ponad setkę...Egzamin tuż, tuż. może warto wymienić się spostrzeżeniami, uwagami, etc. Nie zawiedzcie mnie!!
elfaf
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 67
Rejestracja: 11 kwie 2007, 14:15
Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

aplikacja toruń

Postautor: sylpud » 06 maja 2007, 13:17

pozdrawiam wszystkich zakuwajacych do egzaminu na aplikacje kuratorską. Jak wam idzie i na co sie nastawiacie. Sporo nas bedzie..
sylpud
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2007, 13:06
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: elfaf » 27 maja 2007, 22:04

---------- 18:22 07.05.2007 ----------

oj sporo,sporo..Literatura jest dość konkretna, trzeba znać wszystko, bo nigdy nie wiadomo na czym skupi sie osoba układająca pytania.. Ja zdaję po raz pierwszy i nie mam doświadczenia w tej materii, ale może ktoś nas oswieci na co sie głównie nastawiać?ludzie, jesteście tam?

---------- 22:04 27.05.2007 ----------

wyglada na to, że nikt nie odpowiada bo jutro egzamin i wszyscy zakuwają:) do zobaczenia!
,,Nec me pudet fateri nescire, quod nesciam" Cyceron
elfaf
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 67
Rejestracja: 11 kwie 2007, 14:15
Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: kanka » 12 cze 2007, 11:31

Na szczęście stres mamy juz za sobą, teraz pozostaje poczekać na wyniki. Czy dobrze zrozumiałam, że wyniki dopiero 20-stego??
kanka
 
Posty: 11
Rejestracja: 12 cze 2007, 11:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: alinkaka » 12 cze 2007, 22:58

Tak kanka wyniki podobno dopiero w przyszłą środę. Czeka nas jeszcze odrobina adrenalinki.
alinkaka
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 11
Rejestracja: 05 cze 2007, 19:10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości