Upragniony akt mianowania

Forum, na którym możesz przedstawić się innym, napisać kilka słów o sobie ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Upragniony akt mianowania

Postautor: Adam » 09 mar 2006, 18:33

Witam wszystkich! Wyobraźcie sobie, że własnie dziś nadszedł tak długo wyczekiwany dla mnie dzień. Dosłownie przed paroma godzinami zdałem drugi etap egzaminu kuratorskiego (ustny), a tym samym zostałem mianowany kuratorem zawodowym :D swoje obowiązki będę pełnił w pionie karnym, choć w czasie aplikacji pojawiały się głosy, że mam być w pionie rodzinnym z uwagi na moje niewielkie, ale zawsze jakieś doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ostatecznie zadecydował jednak fakt zbyt dużego obciążenia kuratorów w pionie karnym. Cieszę się, że będę mógł wykonywać tak wspaniały a jednocześnie trudny zawód. Zdaję sobie oczywiście sprawę z tego, iż przede mną zacznie się kolejny etap, napewno niełatwej i wytężonej pracy. Mam nadzieję, że na tym forum również będę mógł się wiele nauczyć od starszych służbą koleżanek i kolegów. Pozdrawiam wszystkich kuratorów sądowych :D
Adam
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 76
Rejestracja: 14 lis 2005, 23:23
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

akt mianowania

Postautor: eipiem » 09 mar 2006, 18:48

Adam,
Gratulacje!!! I witaj na pokładzie.
eipiem
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 566
Rejestracja: 27 kwie 2005, 7:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postautor: ataka » 09 mar 2006, 19:44

Super!! Cieszę się razem z Tobą i również gratuluję. Pamiętam swój egzamin i przeżycia z nim związane. Pozdrawiam. :lol:
ataka
 
Posty: 15
Rejestracja: 06 mar 2006, 9:53
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kropka » 09 mar 2006, 19:52

Gratuluję Adamie! Wielkie wydarzenie! Witaj z nami! ¯yczę Ci, byś miał jak najmniej porażek w życiu zawodowym, a sukcesy dawały Ci radość i wzmacniały przekonanie, iz dokonałeś słusznego wyboru.
Pozdrawiam
Kropka
Awatar użytkownika
kropka
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 824
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:00
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 635 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Re: Upragniony akt mianowania

Postautor: BartK » 09 mar 2006, 19:55

Adam pisze:Dosłownie przed paroma godzinami zdałem drugi etap egzaminu kuratorskiego (ustny), a tym samym zostałem mianowany kuratorem zawodowym


Zdanie egzaminu kuratorskiego nie oznacza, iż automatycznie zostaniesz mianowany na kuratora zawodowego, co wynika z Twojej wypowiedzi. Tutaj decyzję musi podjąć prezes SO. Mój rocznik po zdaniu egzaminu czekal okolo 2 tygodnie na mianowanie. Rok temu aplikant, który zdal egzamin, nie zostal mianowany.
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Akt mianowania

Postautor: eipiem » 09 mar 2006, 20:35

Rzekotko ty moja,
nie strasz Adama.Może Prezes był zajęty?
eipiem
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 566
Rejestracja: 27 kwie 2005, 7:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postautor: michu » 09 mar 2006, 20:54

Serdeczne gratulacje!!! Ja ma egzamin za dwa tygodnie,ale juz zaczynam odczuwać stres.
Awatar użytkownika
michu
 
Posty: 36
Rejestracja: 23 paź 2005, 20:56
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Upragniony akt mianowania

Postautor: Adam » 09 mar 2006, 21:10

Bartłomiej pisze:
Adam pisze:Dosłownie przed paroma godzinami zdałem drugi etap egzaminu kuratorskiego (ustny), a tym samym zostałem mianowany kuratorem zawodowym


Zdanie egzaminu kuratorskiego nie oznacza, iż automatycznie zostaniesz mianowany na kuratora zawodowego, co wynika z Twojej wypowiedzi. Tutaj decyzję musi podjąć prezes SO. Mój rocznik po zdaniu egzaminu czekal okolo 2 tygodnie na mianowanie. Rok temu aplikant, który zdal egzamin, nie zostal mianowany.


Bartłomieju, ale przecież wyraźnie napisałem, że ZOSTA£EM mianowany :lol: ale żeby już rozwiać Twoje wątpliwości to dodam, że już mam ten akt mianowania. Zostałem mianowany odrazu po egzaminie. Gdyby tak nie było, to zapewniam Cię że nie było by jeszcze tego postu. Pozdrawiam :D
Adam
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 76
Rejestracja: 14 lis 2005, 23:23
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Adam » 09 mar 2006, 21:14

michu pisze:Serdeczne gratulacje!!! Ja ma egzamin za dwa tygodnie,ale juz zaczynam odczuwać stres.


Ja osobiście bardzo miło wspominam egzamin, chociaż oczywiście swoje przeżyłem. Spodziewałem się o wiele bardziej problematycznych pytań niż wylosowałem. Każdy musi to przeżyć, więc głowa do góry, wszystko będzie OK. :)
Adam
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 76
Rejestracja: 14 lis 2005, 23:23
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: BartK » 09 mar 2006, 21:15

Składam więc Adamie Gratulacje!!! Prezes bardzo szybko podjął decycję, co jest niespotykane w moim okręgu, dlatego bardzo się zdziwłem Twoją wypowiedzią :)
PS Tylko nie pij za dużo dzisiaj, ponieważ 35 osobistych na Ciebie czeka :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: Adam » 09 mar 2006, 21:25

Tak naprawdę to myślę, że decyzja była już podjęta z chwilą przyjęcia mnie na aplikację, przy założeniu oczywiście że zdam egzamin, ponieważ z tego co wiem z opowiadań starszych kolegów, prezes nigdy nie przyjmował na aplikacje jeżeli nie było wolnych etatów.
Adam
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 76
Rejestracja: 14 lis 2005, 23:23
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kesey » 10 mar 2006, 0:43

Witaj Adamie :!:
Gratuluję i cieszę się wraz z Tobą :D
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: joko » 10 mar 2006, 9:38

Witam w klubie , mam nadzieję,że nie bedziesz rychło żałował, że podjąłeś taką decyzję i postanowiłeś zostać kuratorem. Przetrwasz w zawodzie, jeżeli nie założysz rodziny, nie kupisz sobie łóżka ( i tak nie jest potrzebne), będziesz zdrowy jak koń, nie będziesz brał urlopów i zapomnisz o czymś tak ekstrawaganckim , jak resocjalizacja...
Pozdrowionka
joko
 
Posty: 34
Rejestracja: 16 sty 2006, 22:26
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

akt mianowania

Postautor: enigma » 10 mar 2006, 11:07

Witaj :!: Serdecznie gratuluję.Przez jakiś czas duma i satysfakcja będą Ci skutecznie zaciemniały "reality"-ale choćby dla tych kilku pięknych chwil warto.Nie zauważysz może tych 2razy35 osobistych i90 Wo....np.Ale żarty na bok....Witaj w klubie. :D Zapraszam na wycieczki w góry(każdy ma jakieś kołko zaint.)-dziala dobrze nie tylko jako system odreagowywania.
Awatar użytkownika
enigma
 
Posty: 16
Rejestracja: 27 paź 2005, 13:23
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Adam » 10 mar 2006, 17:43

Napewno bedzie ciężko na początku i jestem na to przygotowany przynajmniej psychicznie :) Dziś pierwszy dzień w pracy na nowym stanowisku i już w zasadzie to nie nowina, ale dostaliśmy dopiero dziś pismo od Prezesa dotyczące ilości dozorów osobistych. Co ciekawe w piśmie zawarte było polecenie, że minimalna ilość dozorów osobistych ma wynosić nie mniej niż 35. Czyli wniosek z tego, że wskazane jest jak najbardziej powyżej 35 :roll:
Ostatnio zmieniony 19 cze 2006, 21:57 przez Adam, łącznie zmieniany 1 raz
Adam
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 76
Rejestracja: 14 lis 2005, 23:23
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Następna

Wróć do Dzień Dobry :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość