Zagubiona i przerażona

Zadaj pytanie kuratorowi rodzinnemu.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Zagubiona i przerażona

Postautor: 34-letnia mama » 09 mar 2024, 14:23

Dzień dobry. Jestem pod nadzorem kuratora dla dorosłych wcześniej był kurator zawodowy ponieważ mam 2 małoletnie córki nad którymi sprawuje władzę rodzicielska wraz z partnerem . Mianowicie oboje mamy problem z narkotykami i już były próby podjęcia terapii w ośrodku zamkniętym ale u mnie teraz termin był ostateczny ²9.02 nr. Pani kurator już wspominała że to 3ostatnia szansa bo jak nie podejmę leczenia odbiorą nam dzieci . I problem jest taki że ja się panicznie boję tego zamknięcia i nie wstawiłam się mało tego boję się wrócić do domu bo wiem że partner będzie się awanturował ( mamy niebieska kartę) ukrywam się u przyjaciolki juz 10 dzień i nie wiem czy policja już mnie szuka i czy pani kurator może mi odebrać prawa rodzicielskie z tego powodu .? Proszę o odpowiedź jak najwięcej informacji . Kocham swoje córki i podejmę leczenie ale w ośrodku gdZie będę miała je przy sobie . Prosze pomocy .
34-letnia mama
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2024, 13:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Zagubiona i przerażona

Postautor: Trudy1965 » 23 kwie 2024, 10:41

I have no idea. You can play some fun games such as battleship online in your free time.
Trudy1965
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2024, 10:35
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości