III Ogólnopolska Biesiada Kuratorów

"Ogólnie jak mnie coś wzruszy" czyli nie samą pracą kurator żyje. Forum ogólne. Zaproponuj film, książkę, gatunek muzyki, podziel się swoimi zainteresowaniami, spostrzeżeniami ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: marek z. » 02 kwie 2007, 22:44

Zapraszam w imieniu organizatorów.
http://kuratorzy.pl/1,86,1,item.html
Awatar użytkownika
marek z.
VIP
VIP
 
Posty: 119
Rejestracja: 25 kwie 2005, 21:12
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Formularze zgŁoszeniowe

Postautor: Adam » 04 kwie 2007, 21:40

---------- 21:31 04.04.2007 ----------

Czy macie już może jakieś formularze zgłoszeniowe na tegoroczną biesiadę?

---------- 21:34 ----------

Nie zauważyłem, że kartę zgłoszeniową mozna pobrać stąd :) A czy zgłoszenie można wysłać mailem?

---------- 21:40 ----------

Już wszystko jasne, przeczytałem program biesiady :)
Adam
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 76
Rejestracja: 14 lis 2005, 23:23
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: tomek » 14 maja 2007, 0:06

Hej Biesiadnicy!! Krakowie drogi, jak frekwencja?? Nie monitujecie tu więc chyba bez zarzutu?? Pozdrawiam i do zobaczenia :)
tomek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 203
Rejestracja: 19 lut 2006, 21:27
Lokalizacja: Radom
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Biesiada

Postautor: Adam » 16 maja 2007, 19:19

---------- 19:09 16.05.2007 ----------

Właśnie sie dziś dowiedziałem, że tegoroczna biesiada może zostać odwołana z uwagi na bardzo małą liczbę zgłoszeń :(
Kuratorzy co z Wami? W Ełku rok temu tak głośno wszyscy domagali sie biesiady w Krakowie, a tu okazuje się, że jest zaledwie 37 osób chętnych. Czy na prawdę nie macie czasu i ochoty (kwestie finansowe pomijam) sie spotkać, porozmawiać i oderwać trochę od obowiązków? Jeszcze nic straconego. Zgłaszajcie się!
Adam
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 76
Rejestracja: 14 lis 2005, 23:23
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: represja » 16 maja 2007, 21:41

cena troszkę kosmiczna. A program taki nijaki. nic ciekawego poprostu.
represja
 

Postautor: Adam » 16 maja 2007, 22:59

Cena jest na miarę miasta Krakowa, a co do programu to uważam osobiście, że jast atrakcyjny. Jeżeli tak będziemy podchodzić do tematu, to zapoczątkowana tak niedawno przecież tradycja organizowania biesiad zostanie przerwana.
Adam
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 76
Rejestracja: 14 lis 2005, 23:23
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: tomek » 17 maja 2007, 14:33

Chyba zamiast Biesiady będzie stypa po niej. Tak, jak wspomina Adam rok temu dużo osób deklarowało się, że jedzie na kolejną imprezę. Ponadto dużo nieobecnych wówczas opowiadało, jak to fajnie będzie się spotkać we własnym gronie. A teraz co??? Za drogo, za daleko, za krótko, wszystko co jest możliwe jest pretekstem. Represjo droga, czy też drogi. Jeżeli zwiedzanie Wieliczki, grill, kolacja, tańce, karaoke w Folwarku pod Krakowem, zwiedzanie odkrytym autokarem miasta, koncert klezmerski, zwiedzanie świata socrealizmu, obiady na mieście itd są dla Ciebie mało atrakcyjne, to, przepraszam, ale wycieczek na Księżyc jeszcze nie serwują (może na 50 Biesiadzie za tyleż lat). Obawiam się jednego, że jeżeli idea Biesiad upadnie, nasze środowisko będzie postrzegane, jako potrafiące jedynie utyskiwać i narzekać. Co do finansów trudno się odnieść, albowiem o Biesiadzie wiadomo było od roku i można było sobie po trochu na ten cel odłożyć. Przecież tego typu imprezy organizujemy sami, bez dopłat i dofinansowań, dlatego koszt jest, jaki jest - zresztą znając ceny krakowskie, całkiem przyzwoity. "Uzbieranie" 37 osób z całej Polski nawet nie wiem, jak nazwać. Mimo wszystko liczę na większą aktywność naszego środowiska. I mam nadzieję, że nie będzie to pogrzeb naszej nowej (według mnie fantastycznej) tradycji. Pozdrawiam
tomek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 203
Rejestracja: 19 lut 2006, 21:27
Lokalizacja: Radom
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: represja » 17 maja 2007, 14:47

szczerze mówiąc po pięciu latach studiów w Krakowie program jest mało dla mnie atrakcyjny. Koncert klezmerski? a przepraszam, kto będzie grał? mnóstwo jest grajków grających niby muzykę klezmerską.socrealizm, nowa huta? jeśli tam mieszkałem to wcale nie jest to dla mnie atrakcyjna wycieczka. Zresztą to była moja opinia, moje zdanie wiec po co mnie komentujesz?
Tak na marginesie nigdy niczego nie zwiedzałem w zorganizowanej grupie, gdyż wolę to robić na własną rękę. A co do samej idei biesiady jako integracji kuratorów to jestem za. Ale jak dla mnie program jest nudy, przedstawiłem tylko swoje stanowisko. A wszystkim innym życzę udanej zabawy.
represja
 

Postautor: tomek » 17 maja 2007, 18:38

Jeśli uraziłem przepraszam, ale wystarczyło wcześniej wspomnieć, że studiowałeś w Krakowie i jesteś indywidualistą (do czego przecież masz prawo) i nie byłoby problemu. Dla mnie, jako człowieka z centralnej Polski program jest atrakcyjny, dlatego zachęcam a nie zniechęcam pozostałych. Ponadto dla mnie osobiście nie program ale atmosfera i przebywanie we wspaniałym gronie jest gwarantem udanej zabawy i dobrego odpoczynku. Tak więc kto żyw niech jeszcze dołączy, choćby po to, by nie zmarnowac wysiłku tych którzy przygotowywali całość. :)
tomek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 203
Rejestracja: 19 lut 2006, 21:27
Lokalizacja: Radom
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Karinkaa » 17 maja 2007, 21:40

Chętnie bym dołączyła ale niestety jako matka karmiąca fizycznie nie dam rady, nad czym boleję :(
Karinkaa
 
Posty: 13
Rejestracja: 19 mar 2007, 0:35
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: tomek » 14 cze 2007, 22:45

Kto jedzie to do zobaczenia jutro, albowiem wbrew wszystkiemu Biesiada się odbędzie :D
tomek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 203
Rejestracja: 19 lut 2006, 21:27
Lokalizacja: Radom
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: tomek » 18 cze 2007, 8:12

Czas na pierwsze refleksje. Generalnie można byłoby Biesiadę ująć jednym słowem: REWELACYJNA. Program świetny i zrealizowany w 100%. Po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy się świetnie bawić w każdym miejscu i o każdej porze. Ciężka praca organizatorek nie poszła na marne. Dla mnie najpiękniejszym wspomnieniem będzie wejście na Dzwon Zygmunta (zainteresowani wiedzą dlaczego) :D Tak więc pozdrawiam gorąco wszystkich co byli i organizowali i chyba nie popełnię gafy zdradzając, że kolejna za rok w okręgu jeleniogórskim :)
tomek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 203
Rejestracja: 19 lut 2006, 21:27
Lokalizacja: Radom
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

biesiada

Postautor: dorota.k » 18 cze 2007, 15:50

witam serdecznie!!!!
ja też tam byłam ... i jadłam ... i miód piłam ... :-))) Była to moja pierwsza biesiada i tak mi się spodobało że juz wpisałam się na listę uczestników kolejnej imprezki :)
Duże ukłony dla organizatorów ... Było super !!!
Pozdrawiam wszystkich uczestników !!
dorota.k
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2007, 14:49
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

III Biesiada

Postautor: Em.i » 20 cze 2007, 20:29

:lol: Witajcie.
Czapkę z głowy przed organizatorami III Biesiady. Przygotowana perfekcyjnie. Tylko czegos mi brakowało, co chyba "starym biesiadowiczom" umknęło lub było im nie potrzebne. Moim skromnym zdaniem zupelnie nie bylo integracji braci kuratorskiej. Wszyscy podzielili sie na kilku osobowe grupy, badz z okregow lub z poprzednich biesiad.
Mialem nadzieję, ze bedzie to jedna scalona grupa, tym bardziej, ze tak nieliczna.Co nie przeszkadza mi twierdzi, ze Biesiada byla rewelacyjnie przygotowana, a atrakcji oraganizatorki zapewnily mnostwo.
Pozdrowienia dla pięknych Krakowianek.
Em.i
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2006, 22:15
Lokalizacja: ZdalekA
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: tomek » 21 cze 2007, 19:40

Witaj Em.i!!
Z Twojej wypowiedzi wynika, jakobyś był (była) po raz pierwszy na Biesiadzie. Pewnie jest tak, jak mówisz. Po trzech Biesiadach jesteśmy na swój sposób zintegrowani i, jak w każdej społeczności z lekka się podzieliliśmy - choć od razu należy powiedzieć, iż były to podziały dodatnie:) . Ale, jak bedziesz za rok zgłoś się do mnie to się zintegrujemy, na co już dziś daję słowo. Pozdrawiam serdecznie :)
tomek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 203
Rejestracja: 19 lut 2006, 21:27
Lokalizacja: Radom
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Film, książka, muzyka, zainteresowania ....

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość