Zmiany na forum i stronie Stowarzyszenia

Sprawy związane z funkcjonowaniem strony i forum dyskusyjnego.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: BartK » 13 lut 2012, 23:55

kropka pisze:Powodzenia Ultima. Trudny kawałek chleba w trudnych czasach. Jako pionierka tego Forum 3mam mocne kciuki....


Także jako pionier tego forum i były mod życzę powodzenia.

PS Kropko-Basiu dołączyłem na forum dzień wcześniej :P Wiem wiem, że w sumie było to już drugie otwarcie forum, bo chyba serwer padł.... stare czasy....
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: Ultima » 14 lut 2012, 0:12

Szanownym Pionierom dziękuję szczególnie :)
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Postautor: ksb » 01 kwie 2012, 18:17

Nieśmiało zwracam się do Adminów tutejszego forum o rozważenie zasadności utworzenia Hyde Parku, gdzie np. pogadamy o różnych takich tam, o takich jednych niektórych, też o kuchni i garach i innych sprawach, które normalnie zaśmiecają wątki. Jak by było pogrupowane w tematy, to łatwiej by było coś tam, coś tam napisać, dzień dobry powiedzieć codziennie lub tp. A może skrzynka? Sama nie wiem, ale coś takiego do gadania nie na konkretne tematy. Pozdrawiam serdecznie.
ksb
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1066
Rejestracja: 19 lut 2008, 21:15
Lokalizacja: Galicja
Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Postautor: kgb14 » 01 kwie 2012, 18:51

jakies 100 lat temu pisałem o tym do administracji , pisałem też o SB ....ale SB nie można a HP zostało rozpatrzone odmownie :mrgreen:
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: Aurelius » 02 kwie 2012, 19:15

ksb pisze:Nieśmiało zwracam się do Adminów tutejszego forum o rozważenie zasadności utworzenia Hyde Parku, gdzie np. pogadamy o różnych takich tam, o takich jednych niektórych, też o kuchni i garach i innych sprawach, które normalnie zaśmiecają wątki. Jak by było pogrupowane w tematy, to łatwiej by było coś tam, coś tam napisać, dzień dobry powiedzieć codziennie lub tp. A może skrzynka? Sama nie wiem, ale coś takiego do gadania nie na konkretne tematy. Pozdrawiam serdecznie.

Ksb, wydaje mi się, że taką rolę - hyde parku - może spełniać dział "Sprawy różne". Przemyślimy jednak Twoją sugestię i nie wykluczam, że coś takiego pojawi się ;)
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: ksb » 02 kwie 2012, 23:20

Byłoby fajnie. Dziękuję, :)
ksb
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1066
Rejestracja: 19 lut 2008, 21:15
Lokalizacja: Galicja
Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Postautor: Aurelius » 03 kwie 2012, 22:36

Zatem zapraszam do nowego działu a la Hydepark - Pogadanki & Pogaduchy. Ksb w nagrodę, jak ustaliliśmy z Ultimą, proponujesz pierwszy nowy temat w dziale :)
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: ksb » 03 kwie 2012, 23:06

Mówisz, masz: coś pysznego na święta ( pasza, muza, lektura - co kto chce) :)
ksb
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1066
Rejestracja: 19 lut 2008, 21:15
Lokalizacja: Galicja
Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Postautor: Deck » 04 kwie 2012, 8:06

Myślałem, że Hyde Park powstanie w części zamkniętej.
Deck
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 908
Rejestracja: 15 mar 2012, 16:26
Podziękował : 190 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Postautor: Aurelius » 04 kwie 2012, 10:27

HP w założeniu jest skierowany do wszystkich i dla wszystkich użytkowników forum, nie tylko tych z FZ i nie tylko dla KZ. Dodatkowo dla informacji - subforum Pogadanki & Pogaduchy jest widoczny dla wszystkich, lecz aby wejść do niego i czytać go oraz pisać w nim, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem.

EDIT: Zmieniłem również zasady dostępu do działu Nasze Sprawy. Podobnie, jak w Pogadanki & Pogaduchy, dział jest widoczny dla każdego, lecz aby wejść do niego, czytać posty i pisać, należy się zalogować.
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: Aurelius » 06 lis 2012, 20:58

Dodałem nowe subforum w dziale: Nasze sprawy, które dotyczy pożegnań naszych zmarłych Koleżanek i Kolegów.
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: jarosj » 06 lis 2012, 22:17

Oby wiał tam wiatr.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: constantine » 06 lis 2012, 22:22

jarosj pisze:Oby wiał tam wiatr.

Na razie wieje...
chłodem.
Pióro może być okrutniejsze od miecza!
Pomysły MS zbliżają nas do Kosmosu...
Awatar użytkownika
constantine
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1446
Rejestracja: 06 mar 2009, 12:13
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Postautor: jarosj » 06 lis 2012, 22:42

No mi bardziej chodziło o wiatr samotności - że tam nikt nie zagląda, bo nie ma po co. Ale teraz to masz rację - przykro i chłodno.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: Aurelius » 28 paź 2013, 13:10

Jak zapewne większość zauważyła, zmienił się ostatnio wygląd głównej strony Stowarzyszenia - www.kuratorzy.pl

Przede wszystkim został zaktualizowany do najnowszej wersji (3.7) WordPress, co łączyło się z przebudową baz danych, jak i stworzeniem nowego szablonu strony praktycznie od nowa. Został dodany Slider, czyli popularny i efektowny sposób na prezentację wielu zdjęć lub innego rodzaju grafiki, zawartości w widocznym miejscu strony. Nowa strona jest obecnie szersza tj. przede wszystkim przystosowana do wyższej rozdzielczości, mobilna, z większą czytelniejszą czcionką, nieco inaczej zbudowanym menu i czytelniejszymi, czyli bardziej wydzielonymi wpisami. Został opracowany także na nowo top strony, z dodaniem informacji "Strona partnerska Krajowej Rady Kuratorów" i grafiki Krzyża Kuratorskiego po wcześniejszym uzgodnieniu tego z Prezydium KRK (tutaj podziękowania dla naszego forumowego Kesey'a za pomoc przy uzyskaniu tegoż stanowiska Prezydium KRK). Strona praktycznie nie zmieni już zasadniczo wyglądu.

Na koniec rzecz najważniejsza. Jest mi niezmiernie miło poinformować, że za wszystkimi tymi zmianami stoi pierwszy Admin tego forum - marek z., który samodzielnie to wszystko - o czym pisałem wyżej - wykonał w wolnym czasie, którego każdemu z nas brakuje. Jednocześnie Marek pozostaje w teamie administracyjnym strony, obejmując niejako patronat techniczny nad stroną.

Ja ze swojej strony bardzo dziękuję Ci Marku, za Twoją nieocenioną pomoc i że zgodziłeś się w to zaangażować. Jest to tym bardziej ważne, że nikt nie zna lepiej tej strony, jej wszystkich kruczków, meandrów itd., niż właśnie Marek.
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Funkcjonowanie forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość