podziekowania

Nie wiesz gdzie zamieścić swój temat? Jeśli jest niezwiązany z żadnym z utworzonych działów zamieść go właśnie tutaj.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

podziekowania

Postautor: beata » 28 kwie 2005, 20:41

dzieki sedeczne dla kolegi Marka Zawalicha za to ,ze zalozyl te strone . Teraz jest mozliwosc wymiany miedzy kuratorami wszelkich informacji.Mam nadzieje,ze z czasem ta forma porozumiewania rozwinie sie .Chcialabym w imieniu wlasnym i kolezanek z naszego sadu serdecznie podziekowac kolezankom z Czestochowy za inicjatywe zorganizowania biesiady kuratorów jesienią tego roku .Jest to wspanialy pomysl!!!Jezeli moglybyscie wiecej informacji na temat tej imprezy przekazac na tej stronie byloby fajnie.Beata z olsztyna
beata z olsztyna
beata
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2005, 20:21
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kesey » 29 kwie 2005, 0:31

Nie mam na razie dokładnego planu imprezy, ale bazując na konkretach mogę zapewnić, iż będzie trzydniowa, jubileuszowa- z okazji 40 lecia kurateli, połączona z możliwością skorzystania z form aktywnego wypoczynku (między innymi piesze wycieczki po szlakach jurajskich) i odbędzie się na początku października. Oczywiście nie zabraknie ogniska i kiełbasek. Miejsce spotkania uzależnione będzie od ilości zgłoszeń- w grę wchodzą dwie miejscowości na tereni Jury, obydwie malowniczo położone i atrakcyjne turystycznie. Przewidywany koszt 200 zł.
Dokładne informacje postaram się podać 4 maja- będę się wówczas widział z dziewczynami, zajmującymi się dopracowaniem strony organizacyjnej.
Do dnia wczorajszego spłynęło około 30 zgłoszeń spoza okręgu częstochowskiego.
Ukłony dla Olsztyna :D .
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy


Wróć do Sprawy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość