Badania do pracy magisterskiej

Zadaj pytanie kuratorowi rodzinnemu.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Badania do pracy magisterskiej

Postautor: magdalena.stud » 19 maja 2022, 15:53

Dzień dobry,
jestem studentką pedagogiki resocjalizacyjnej i prowadzę badania na temat efektywności oddziaływań resocjalizacyjnych w opiniach pracowników ośrodków kuratorskich.
Celem moich badań jest opis i analiza oddziaływań resocjalizacyjnych wobec nieletnich, ich znaczenie oraz efektywność z perspektywy pracowników ośrodków kuratorskich oraz przygotowanie rekomendacji i zaleceń do dalszej pracy resocjalizacyjnej zmierzającej do zapobiegania demoralizacji nieletnich.
Zależy mi na tym, aby szerzej poznać funkcjonowanie ośrodków kuratorskich, działania resocjalizacyjne podejmowane wobec nieletnich, okoliczności/czynniki determinujące skuteczność pracy resocjalizacyjnej z nieletnimi oraz realizację wszystkich zadań i funkcji ośrodka kuratorskiego jak i pożądane metody pracy z perspektywy pracowników czy w jakim stopniu wsparcie środowiska rodzinnego przyczynia się do prawidłowego procesu resocjalizacji w środowisku półotwartym.
Czy jest jakiś pracownik ośrodka kuratorskiego, który chciałby pomóc w moich badaniach i poświęciłby ok. 20 min na udzielenie wywiadu? Prowadzę badania jakościowe, dlatego jeśli byłby ktoś chętny udostępniłabym link do spotkania na platformie MS Teams lub udostępniła listę pytań otwartych na Formularzu Google.
Bardzo proszę o pomoc w prowadzonych badaniach.
magdalena.stud
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2022, 15:42
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Badania do pracy magisterskiej

Postautor: richellelim » 07 lip 2022, 5:27

Zgoda zdecydowanie.
richellelim
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2022, 5:06
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron