Prośba o wywiad

Tematy związane z funkcjonowaniem kuratorskiej służby sądowej w pionie rodzinnym.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Prośba o wywiad

Postautor: Kariina » 07 paź 2021, 18:36

Szanowny Panie/Szanowna Pani

Jestem studentką kryminologii na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego. Piszę pracę magisterską na temat wykonywania zadań przez rodzinne zespoły kuratorskiej służby sądowej podczas pandemii Covid-19 w Polsce.

Głównym celem mojej pracy jest pozyskanie informacji na temat funkcjonowania kurateli podczas stanu zagrożenia epidemiologicznego poprzez analizę materiałów zastanych a także przeprowadzenie wywiadów eksperckich z kuratorami.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą o Pani/Pana udział w badaniu. Jestem przekonana, iż odpowiedzi na postawione przez mnie pytania dostarczą cennego materiału, dzięki któremu lepiej zrozumiem warunki pracy kuratorów. Wywiad jest anonimowy, a udzielone odpowiedzi zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie w celach naukowych. Wywiad składa się z około dziesięciu pytań i będzie w przebiegu przypominał swobodną rozmowę. Jego przeprowadzenie zajmie około 60 minut.
W przypadku wyrażenia chęci wzięcia udziału w badaniach proszę o informację zwrotną na adres e-mail: ks.balicka@student.uw.edu.pl.
Kariina
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2021, 18:28
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Kuratorzy rodzinni

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość