Pomoc do pracy licencjackiej

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Pomoc do pracy licencjackiej

Postautor: marts1793 » 14 sty 2015, 14:24

Dzień dobry.
Od dłuższego czasu myślę o tym, żeby zostać kuratorem. Szczególnie interesują mnie sprawy rodzinne i dla osób nieletnich. Aby dowiedzieć się więcej informacji na temat tego zawodu, postawiłam napisać pracę licencjacką na temat: zawodu kuratora w Polsce. Praca ma mieć charakter badawczy dlatego stworzyłam kwestionariusz ankiety.
ZWRACAM SIĘ Z SERDECZNĄ PROŚBĄ O JEGO ROZWIĄZANIE!!!!!!!!!

Zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest zgromadzenie informacji na temat zawodu kuratora rodzinnego w Polsce. Zebrane dane pomogą mi w sformułowaniu wniosków, które zostaną zawarte w pracy licencjackiej.
Kwestionariusz jest całkowicie anonimowy, a jego wypełnienie zajmie około 10minut. Wyniki przeprowadzonej ankiety posłużą mi wyłącznie do napisania pracy licencjackiej. Proszę o szczere odpowiedzi, które pozwolą mi, na zebranie potrzebnych informacji.
Z góry bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety!

http://www.ankietka.pl/ankieta/171354/p ... olsce.html
marts1793
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2015, 14:15
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Pomoc do pracy licencjackiej

Postautor: gabi » 14 sty 2015, 20:12

Uprzejmie proszę o podanie, która uczelnia przyjmie pracę licencjacką, opracowaną o wyniki anonimowej, zamieszczonej w internecie ankiety? I jak bardzo Tobie zależy na wiarygodnych informacjach?
gabi
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 137
Rejestracja: 27 sty 2006, 15:41
Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Re: Pomoc do pracy licencjackiej

Postautor: ekohman » 14 sty 2015, 22:23

Ale to już było...
Poza trafną uwagą gabi, chciałabym zauważyć, że identyczna ankieta była już w obiegu
ekohman
 
Posty: 8
Rejestracja: 27 cze 2012, 22:23
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości