Pomoc dla Kornelii

Poszukuję, polecam, informuję ... czyli wszystko to, czym chciałbyś podzielić się z kimś jeszcze :)

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Pomoc dla Kornelii

Postautor: Ultima » 25 lut 2019, 13:50

Kornelia jest wnuczką naszej Koleżanki z okręgu warszawsko-praskiego. Pilnie potrzebuje wsparcia finansowego na kosztowną operację.
Poniżej link do zbiórki. Proszę o udostępnianie. Razem możemy jej pomóc.
https://www.siepomaga.pl/serduszko-korn ... TQlZsE3Ad4
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Re: Pomoc dla Kornelii

Postautor: Ultima » 28 lut 2019, 14:41

Kochani forumowicze...dzięki naszej cegiełce, udostępnianiu zbiórki w emailach, na Facebooku oraz innymi drogami przekazu, udało już się zebrać ponad 70% kwoty.
Do prośby o pomoc i udostępnianie, przyłącza się Prezydium Krajowej Rady Kuratorów.
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.

Za ten post autor Ultima otrzymał podziękowanie od
kropka(28 lut 2019, 17:48)
Ocena:4%
 
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Re: Pomoc dla Kornelii

Postautor: Ultima » 02 mar 2019, 10:08

Kochani jest 100%!
Pozostaje życzyć Kornelii i jej Najbliższym wytrwałości, dzielności i aby Opatrzność nad Nimi czuwała i ich wspierała. %%-
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.

Za ten post autor Ultima otrzymał podziękowania - 2
kropka(02 mar 2019, 15:26), Sasquatch(02 mar 2019, 12:51)
Ocena:8%
 
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Re: Pomoc dla Kornelii

Postautor: Ultima » 04 mar 2019, 19:08

Szanowni Administratorzy i moderatorzy stron internetowych i grup dyskusyjnych,

Delegaci do KRK, Kuratorzy Okręgowi, Kratorzy zawodowi (wszyscy).



Kiedy przed tygodniem, w niedzielny wieczór 24 lutego 2019 roku, zwracałem się z apelem i uprzejmą prośbą o wspomożenie zbiórki pieniędzy na operację wnuczki naszej Koleżanki Oli (...), na oficjalnej stronie zbiórki prowadzonej przez fundację Siepomaga widniała informacja, że zebranych zostało 17% potrzebnych środków.



Kiedy wróciłem z III Kongresu Kuratorskiego i kilkukrotnie wszedłem na stronę zbiórki mogłem zobaczyć, że zbiórka ruszyła z kopyta, a suma pieniędzy nieustannie zmieniała się osiągając 70, 80 i więcej % potrzebnej kwoty. W sobotni poranek 2 marca 2019 roku dotarła do mnie informacja, że zebranych zostało 100% potrzebnych środków.



Stało się to możliwe dzięki Wam- poszczególnym osobom, które zechciały dołożyć swoją małą cegiełkę, niezależnie czy o potrzebie takiego działania dowiedziały się ze strony internetowej, grupy na facebooku, od kuratora okręgowego czy delegata do Krajowej Rady Kuratorów. W tej sprawie byliśmy razem.

Dlatego też chciałbym podziękować wszystkim kuratorom sądowym, którzy zechcieli się w tę zbiórkę tak aktywnie i efektywnie włączyć. Możemy sobie wzajemnie pogratulować, a przede wszystkim pogratulować Kornelce.

Teraz pozostaje tylko trzymać kciuki za powodzenie operacji. Ja już zaczynam …



Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam,



Grzegorz Kozera- Przewodniczący Krajowej Rady Kuratorów
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.

Za ten post autor Ultima otrzymał podziękowania - 2
kropka(04 mar 2019, 23:41), Sasquatch(04 mar 2019, 19:26)
Ocena:8%
 
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Re: Pomoc dla Kornelii

Postautor: Ultima » 05 mar 2019, 21:03

Moi drodzy, otrzymałam także do przekazania następujące listy :smile:

Dzień dobry,

Na prośbę Koleżanki Oli Dźwigulskiej przekazuję jej podziękowania dla osób, które włączyły się w akcję pomocy dla Kornelii (poniżej czarnym tekstem).
Pozdrawiam i dziękuję,

Grzegorz Kozera


Drogie Koleżanki i Koledzy Kuratorzy

Kiedy w zeszły piątek zwróciłam się do Was o wsparcie zbiórki pieniężnej na operację mojej wnuczki w najśmielszych snach nie przewidywałam, że za tydzień o tej samej porze będę najszczęśliwszą osobą na świecie. Bo oto za kilka godzin, jak wskazują wszystkie znaki na Niebie i Ziemi, uzbieramy całą kwotę potrzebną na operację Kornelki. Nie wiem, jak określić to, co stało się w ostatnich dwóch dniach, kiedy licznik kręcił się przez kilka godzin jak szalony i udało się w tym czasie zebrać ponad 50% potrzebnej sumy. Nie przychodzi mi nic innego na myśl jak tylko cud! Cuda, cudami, ale tak na poważnie, nie byłoby to możliwe, gdyby nie Wasza pomoc i zaangażowanie w sprawę. Paradoksalnie, gdyby nie ten ogrom nieszczęścia, jaki stał się naszym udziałem w ostatnich miesiącach, na pewno nigdy bym się nie dowiedziała, jak wielu mam przyjaciół i ludzi dobrze mi życzących. Nie myślałam również, że ta mała, bezbronna istota wyzwoli taki gejzer pozytywnej energii i dobroci.

W przyszłym tygodniu mój syn leci do Madrytu w celu omówienia szczegółów operacji, która powinna zostać przeprowadzona do końca marca. Ufam, że to co najgorsze już za nami i teraz już będzie tylko dobrze.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za Waszą pomoc i serdecznie pozdrawiam Aleksandra Dźwigulska

Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.

Za ten post autor Ultima otrzymał podziękowania - 2
kropka(05 mar 2019, 22:17), Sasquatch(05 mar 2019, 21:23)
Ocena:8%
 
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Re: Pomoc dla Kornelii

Postautor: Ultima » 18 mar 2019, 23:24

Ultima pisze:Kornelia jest wnuczką naszej Koleżanki z okręgu warszawsko-praskiego. Pilnie potrzebuje wsparcia finansowego na kosztowną operację.
Poniżej link do zbiórki. Proszę o udostępnianie. Razem możemy jej pomóc.
https://www.siepomaga.pl/serduszko-korn ... TQlZsE3Ad4

Zbiórka została wznowiona...
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Re: Pomoc dla Kornelii

Postautor: Ultima » 26 mar 2019, 10:25

Na stronie zbiórki została umieszczona wiadomość najsmutniejsza.....

Jest mi ogromnie przykro. Łączę wyrazy współczucia dla Rodziny i Bliskich.

Kolysanka dla Okruszka https://g.co/kgs/MQ6o3k
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Re: Pomoc dla Kornelii

Postautor: mono » 27 mar 2019, 9:59

=((
mono

"Choćbyście mieli najlepsze ustawy, najlepszych sędziów,
to jeśli nie będziecie mieć zdolnych wykonawców kary,
możecie ustawy wrzucić do kosza, a wyroki sądowe spalić
"
Awatar użytkownika
mono
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 446
Rejestracja: 25 kwie 2017, 12:41
Podziękował : 259 razy
Otrzymał podziękowań: 391 razy


Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości