XII Ogólnopolska Biesiada Kuratorów Sądowych.

Poszukuję, polecam, informuję ... czyli wszystko to, czym chciałbyś podzielić się z kimś jeszcze :)

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

XII Ogólnopolska Biesiada Kuratorów Sądowych.

Postautor: Aurelius » 14 sty 2016, 23:15

Kuratorzy Sądu Rejonowego w Zielonej Górze zapraszają Brać Kuratorską na spotkanie z tradycją oraz kulturą Ziemi Lubuskiej. w ramach XII Ogólnopolskiej Biesiady Kuratorów Sądowych. Biesiada odbędzie się w dniach 9-11 września 2016 roku, w miejscowości Drzonków z zakwaterowaniem w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji imienia Zbigniewa Majewskiego. Szczegóły tutaj
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Re: XII Ogólnopolska Biesiada Kuratorów Sądowych.

Postautor: Aurelius » 08 lut 2016, 18:41

Poniżej komunikat od Organizatorów XII Biesiady:
Zgłoszenie udziału w Biesiadzie i wpłata I raty w wyznaczonym terminie, tj. do 31.03.16 r. są bezwzględnie konieczne !!!!. W planowanym terminie Biesiady: 9-11.09.16 r. w Zielonej Górze odbywa się bowiem Winobranie, co skutkuje maksymalnym obłożeniem bazy noclegowo-gastronomicznej. Rezerwacji musimy dokonywać z dużym wyprzedzeniem. Zostaliśmy zobowiązani do podpisania stosownych umów- (noclegi, wyżywienie, uroczysta kolacja) i wpłaty zaliczek, do 04.04.16 r. Jeżeli nie dotrzymamy tego terminu, nasze rezerwacje przepadną, bo chętnych na nasze miejsca, nie brakuje. Wobec braku alternatywy, będziemy wówczas zmuszeni odwołać Biesiadę.
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek

Za ten post autor Aurelius otrzymał podziękowanie od
lucinda(08 wrz 2016, 9:01)
Ocena:4%
 
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Re: XII Ogólnopolska Biesiada Kuratorów Sądowych.

Postautor: BBG » 08 wrz 2016, 8:32

Do zobaczenia już jutro :YMPARTY: :YMPARTY: :YMPARTY: \:D/ \:D/ \:D/
Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!

Za ten post autor BBG otrzymał podziękowanie od
lucinda(08 wrz 2016, 9:03)
Ocena:4%
 
Awatar użytkownika
BBG
Mod
Mod
 
Posty: 1184
Rejestracja: 22 maja 2007, 10:03
Podziękował : 134 razy
Otrzymał podziękowań: 470 razy

Re: XII Ogólnopolska Biesiada Kuratorów Sądowych.

Postautor: BBG » 12 wrz 2016, 16:51

No i po Biesiadzie :sad: :cry: :(( Fajnie było spotkać starych znajomych i...poznać wielu nowych. Organizatorzy spisali się na medal ^:)^ (*) :X . Miło jest spędzić czas z ludźmi z branży, którzy podobnie jak ja potrzebują odskoczni od codziennych spraw \:D/ :YMPARTY: =)) :)) . Przy okazji można zobaczyć te części naszego kraju, które z różnych względów nie były przez nas odwiedzane. Za rok widzimy się w Zamościu...no już się nie mogę doczekać :YMDAYDREAM: . Z nutką nostalgii pozdrawiam wszystkich uczestników i do zobaczenia 8 września 2017 :-H .
https://www.youtube.com/watch?v=G5kJ1hXJF8Q
Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!
Awatar użytkownika
BBG
Mod
Mod
 
Posty: 1184
Rejestracja: 22 maja 2007, 10:03
Podziękował : 134 razy
Otrzymał podziękowań: 470 razy


Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości