O nas

Sprawy związane z funkcjonowaniem strony i forum dyskusyjnego.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

O nas

Postautor: Mariusz_Ka » 03 cze 2005, 22:16

Na stronie tytułowej jest błąd ! Nie ma kuratorskich ośrodków pracy !!!! Są ośrodki kuratorskie - to duża różnica ! Proszę o poprawienie i uwagę na przyszłość ! :oops: ( to było do administratora strony )
Mariusz_Ka
 
Posty: 19
Rejestracja: 17 maja 2005, 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: ks » 04 cze 2005, 21:25

Czujny jesteś gościu! mi się kojarzą słowa ,, ośrodki pracy " z latami 50-tymi (matka mi opowiadała - kończyła prawo i dostała nakaz pracy w Białymstoku!). Wiem , że kiedyś była taka nazwa jak kuratorskie ośrodki pracy z młodzieżą , ale chyba od zakazu pobytu w nich dzieciaków z Opm-ów to się zmieniło.Pozdrawiam!
ks
 
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2005, 21:13
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kamino » 04 cze 2005, 22:19

Mam wrażenie, iż osoba o pseudonimie ks nie jest kuratorem zawodowym. Zapoznałam się ze wszystkimi postami tejże osoby. Przykre, że taka osoba nie potrafi zachować się grzecznie, uprzejmie- kulturalnie. Nie posiada także znajomości prawa związanego z pracą kuratora sądowego.
:oops:
kamino
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 56
Rejestracja: 31 maja 2005, 18:42
Lokalizacja: Okręg - Poznań
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: marek z. » 04 cze 2005, 23:24

Drogi Mariuszu_Ka. Dziękuję za zwrócenie mi uwagi aczkolwiek wydaje mi się, że wystarczyłby zwykły e-mail do mnie a nie wątek na forum.
Proszę o poprawienie i uwagę na przyszłość

Oczywiście poprawiłem a co do uwagi na przyszłość: Administrator (na marginesie nie musi być kuratorem) nie jest recenzentem tekstów i wypowiedzi na forum lub stronie, powinien znać się raczej na zasadach działania strony i forum, wiedzieć czym jest html i php.
Wątek przenoszę do działu "Funkcjonowanie forum" gdyż tam powinien trafić na początku.
Awatar użytkownika
marek z.
VIP
VIP
 
Posty: 119
Rejestracja: 25 kwie 2005, 21:12
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postautor: kesey » 05 cze 2005, 0:57

Czuję się w obowiązku "bronić" Admina :twisted: Przed kilkoma laty (i nie było to w czasach, gdy po Matce Ziemi chadzały dinozaury :lol:) miałem okazję być wychowawcą w Kuratorskim ośrodku pracy z młodzieżą- tak to się wówczas nazywało, a uległo zmianie dopiero w ostatnim kwartale 2000 roku. Bez względu na nazwę- niewiele z tego pozostało- poza ładnie brzmiącym zapisem w upn. Pozdrawiam :lol:
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: Mariusz_Ka » 08 cze 2005, 0:43

Drogi marku z. Sorrrry nie chciałem i nie miałem zamiaru Ciebie urazić !
A propo stony www i forum to muszę przyznać, że zrobiona jest technicznie OK i chyba dobrze wiesz czym jest html i php.
Pracuję w ośrodku(-ach) już od 8 lat i choć cyt:,,dopiero"( poprzednik kesey)nowa nazwa ma parę lat jestem na to ciągle uczulony.Mylą się się sekretariaty... , kuratorzy i dziennikarze. A przypomnę Roz. MS z dnia 5 października 2001 r. wyraźnie określa tryb i szczegółowe zasady ośrodków kuratorskich . Te , które są w moim mieście ( nie wiem jak w Częstochowie ) funkcjonują poprawnie, a poza ładnie brzmiącą nazwą prowadzą działalność profilaktyczną (aktualnie robimy TUKANA )opiek-wychowawczą i resocjalizacyjną .Mam informacje z pierwszej ręki że zaczynają powstawać kolejne !!! w innych rejonach Polski !!!Pozdrawiam!
Mariusz_Ka
 
Posty: 19
Rejestracja: 17 maja 2005, 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Mariusz_Ka » 06 lip 2005, 23:00

Jeszcze raz O Nas. Dobrze by było mieć w parlamencie kolejnej kadencji S W O J E G O . Jest szansa !!! Nasz kolega, kurator zawodowy z Okręgu Bydgoskiego startuje w wyborach !!!Masz szansę a MY możemy mu w tym pomóc ! czekam na propozycje.
Mariusz_Ka
 
Posty: 19
Rejestracja: 17 maja 2005, 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Beata K » 13 lip 2005, 22:36

Mariusz!
Może coś bardziej konkretnie?! Jeśli pomóc to komu?Nie bądź taki tajemniczy... Z pozdrowieniami ( w pracy się nie zobaczymy, bo od jutra mam urlop, ale zawsze możemy pogadać przez forum)) Beata
Beata K
 
Posty: 36
Rejestracja: 23 maja 2005, 16:12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: goja » 14 lip 2005, 20:50

Zgadzam sie z Beata, poprosimy Mariusza o konkrety,przedstawienia kandydata do parlamentu....
Tobie Beato udanego urlopu jak i Wszystkim innym zapracowanym kuratorom.
goja
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 55
Rejestracja: 18 maja 2005, 19:15
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Mariusz_Ka » 14 lip 2005, 21:05

No pewnie ! Nie rozmawiałem z nim czy mogę ale ...jeśli napiszę tak: Heniu P. jest kuratorem specjalistą , z wykształcenia prawnik , kieruje kuratorską służbą sądową w ¯ninie (piękna miejscowośc nad pięknym dużym jeziorem), okręg bydgoski. Startuje jako niezależny z listy PiS. Doświadczony w samorządzie - był radnym przez cztery lata. Jak wyjaśni się sprawa z którego miejsca startuje to myślę , że po urlopie chętnie sam się zaprezentuje. Ci którzy go poznali zawsze mówią o nim w samych superlatywach. Ja sygnalizuję , że mamy takich ambitnym ludzi w naszej BRACI !
Mariusz_Ka
 
Posty: 19
Rejestracja: 17 maja 2005, 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Funkcjonowanie forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości