Cenzura administratora

Sprawy związane z funkcjonowaniem strony i forum dyskusyjnego.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: BartK » 30 sie 2008, 8:21

Powiem inaczej Panie labla.... Wierzę, iż nie miał Pan złych intencji, jednak wyszło trochę inaczej. Podważając wiedzę prawniczą kuratorów użył Pan ogólnego sformułowania "kuratorzy nie znają przepisów". Dopiero w swojej ostatniej wypowiedzi dostatecznie sprecyzował Pan swoje myśli. Wystarczyło zatem użyć określenia "kuratorzy nie są fachowcami we wszystkich gałęziach prawa". Może pomyśli Pan, iż jestem trochę uczulony na punkcie swojej grupy zawodowej i czepiam się słówek, ale proszę zrozumieć, iż jest to strona i forum właśnie kuratorów i takie sformułowania są tutaj po prostu nie na miejscu. Myślę, iż wszelkie niejasności zostały rozwiane :) Na przyszłość bardzo proszę o precyzowanie swoich wypowiedzi przy podważaniu umiejętności kogokolwiek, nie tylko kuratorów, ponieważ ogólne stwierdzenia z samego założenia są już nieprawdziwe.
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: Nabi » 03 wrz 2008, 21:42

Takiej cenzury jaką zastosował Bartłomiej nie pamietam od stanu wojennego - reszta jest milczeniem, więc i ja milknę :!:
Nabi
 

Postautor: BartK » 03 wrz 2008, 21:57

Moim zdaniem Nabi wzajemne wytykanie sobie niewiedzy (abstrahując już kto miał rację) pod pytaniem podopiecznej, która zaczęła sama przepraszać za zamieszanie, jest niedopuszczalne. Takie dyskusje powinny się toczyć na pw, a nie publicznie. Cieszę się jednak, iż swoje uwagi na ten temat zamieściłeś we właściwym miejscu na forum :)
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: labla » 04 wrz 2008, 12:14

Nabi pisze:Takiej cenzury jaką zastosował Bartłomiej nie pamietam od stanu wojennego - reszta jest milczeniem, więc i ja milknę :!:


I może właśnie w tym tkwi problem , że pamięta Pan stan wojenny. Na szczęście ja i moje pokolenie pozbawione jest tej skazy i nie musi się lustrować.
Wyprzedzając Pana ripostę chciałbym zauważyć , że to Pan zaczął złośliwości pod moim adresem.


.
labla
 
Posty: 56
Rejestracja: 04 lut 2008, 23:40
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kesey » 05 wrz 2008, 3:14

Najwyraźniej Bartłomiej posiada bardzo cenną cechę rozróżniania poglądów od pyskówek :wink:
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: tomek » 06 wrz 2008, 11:58

Jak telenowela. Nie ma Cię tu pół roku a tu nadal to samo
tomek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 203
Rejestracja: 19 lut 2006, 21:27
Lokalizacja: Radom
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Nabi » 21 paź 2008, 9:05

Moje zamilknięcie na zawsze to wyłącznie pobożne życzenie Bartłomieja.
No chyba, że usunie mnie z forum :P , co zważywszy na fakt, że w manipulacji i cenzurze przerósł swoich mistrzów - jest całkiem prawdopodobne.
Co do cenzury - efekty każdy widzi.
Co do manipulacji - zarzucam Bartłomiejow kłamstwo - chyba, że wskaże mi gdzie w mojej wypowiedzi (patrz 4 posty wyżej) napisałem, że milknę "na zawsze" (co na to forumowi obrońcy etyki? :wink: ).
Szczgólnie proszę o wskazanei słów "na zawsze".
Oczywiście, za wprowadzenie wszystkich w błąd, przeprosin od Bartłomieja nie oczekuję - nie jest osobą, która mogłaby mnie obrazić, a i z tego powodu, żadne przeprosiny i tak nie byłyby przyjęte.
¯yczę Bartłomiejowi sukcesów w pilnowaniu poprawnych politycznie oraz jedynie słusznych wypowiedzi i wyrażanych poglądów.
Nabi
 

Postautor: BartK » 21 paź 2008, 9:24

Cieszę się Nabi, iż swój post umieściłeś we właściwym dziale. Słusznie zauważyłeś, iż nigdy nie pisałeś, że milkniesz "na zawsze". W tej treści utkwiła mi w głowie Twoja wypowiedź. Trochę przesadzasz zarzucając mi kłamstwo z tego powodu, nie za dużo emocji przypadkiem? Rozumiem jednak, iż bardzo chciałeś znaleźć jakieś moje nawet najmniejsze uchybienie. Jeśli chodzi o usunięcie z forum, to tym zajmuje się kesey. Masz także rację, iż co do cenzury efekt każdy widzi. Obraźliwe wobec innych użytkowników wypowiedzi są szybko usuwane ew. edytowane. Nie mieszaj proszę tutaj polityki oraz słuszności wypowiedzi. Teraz ja mogę się podobnie jak Ty urazić i poprosić o podanie przykładów.
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: kesey » 22 paź 2008, 2:25

No i wylazło szydło z worka- okazało się, kto jest od czarnej roboty :D.

Pozdrawiam.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: raskolnikow » 24 lis 2008, 11:04

Kesey, więcej swobody. Nikt nikogo nie obraził, a każdy ma prawo do wypowiedzi. Myślę, iż za bardzo ingerujesz w wypowiedzi innych forumowiczów. Może za bardzo chcesz żeby było pięknie i sielankowo.
raskolnikow
 

Postautor: kesey » 24 lis 2008, 23:48

Przemyślałem wszystkie aspekty, aby nie móc zarzucić sobie, iż działałem emocjonalnie i dałem się ponieść złości. Od pewnego czasu większość użytkowników ma możliwość dowiadywać się, iż jest niekompetenta (czytaj niedouczona) i leniwa. O innych, również bardziej osobistych wrzutach nie wspomnę. I nadeszła pora, aby jasno wskazać, iż jeśli komuś sprawia to radość ma do wyboru wiele innych for dyskusyjnych, na których można poniżać innych a momentami okazywać im swą pogardę. Akurat na tym, tego rodzaju praktyki nie znajdą uznania i przyzwolenia.
Jeśli mowa o ingerencji, to było jej niewiele- wyłacznie tyle, ile było niezbędne, ale to mój subiektywny ogląd sytuacji i być może się mylę.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: raskolnikow » 25 lis 2008, 18:37

Nie zauważyłem aby ktoś tu kimś gardził albo kogoś poniżał. Być może są to przypadki incydentalne. Nie ma tu miejsca na merytoryczne dyskusje, gdyż większość postów to pytania od stron bądź od kuratorów społecznych którym za daleko do swojego k. z. A faktem jest, iż niektórym k. z. nawet się nie chce się nawet przeczytać przepisów i od razu zadają bezsensowne pytania na forum.
raskolnikow
 

Postautor: kraliusz » 25 lis 2008, 20:47

a włączę się do tego postu bo mnie szlag trafia jak widzę co za bzdury wypisujesz raskolnikow.
I chyba zgodnie z Twoją maksymą w sygnaturze to jednak brakło "szlachetnego ducha"...
Awatar użytkownika
kraliusz
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 162
Rejestracja: 27 cze 2006, 11:30
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Postautor: raskolnikow » 25 lis 2008, 20:51

wyluzuj troszkę. Jak masz coś do mnie to wyjaśnij.
raskolnikow
 

Postautor: BartK » 25 lis 2008, 21:31

raskolnikow pisze:Nie zauważyłem aby ktoś tu kimś gardził albo kogoś poniżał.


Ponieważ na bieżąco takie posty są kasowane, co Nabi do znudzenia nazywa cenzurą z PRL-u.
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Funkcjonowanie forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości