Badania do pracy magisterskiej

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Badania do pracy magisterskiej

Postautor: ZerO » 21 paź 2020, 14:39

Szanowni Państwo,

Nazywam się Patryk Czubiński i jestem studentem V roku psychologii o specjalności sądowej na Katowickim wydziale Uniwersytetu SWPS.
W zawiązku z moim zainteresowaniem wobec pracy jako kurator sądowy,
bardzo Państwa proszę o pomoc i zachęcam do wzięcia udziału w badaniu dotyczącego wypalenia zawodowego wśród kuratorów sądowych.
Badanie oraz jego wyniki zostaną użyte do analizy w pracy magisterskiej.
Zapewniam Państwa co do anonimowości badania.

Formularz ankiety można znaleźć pod adresem:
https://forms.gle/67iBXudpsU5miJus9

Dziękuję Państwu za czas oraz zaangażowanie.
Życzę również wiele zdrowia, satysfakcji z pracy i udanego dnia.
ZerO
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2020, 14:26
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Badania do pracy magisterskiej

Postautor: Czcibor » 21 paź 2020, 21:52

Wypełniłem. I to szczerze. Ale obawy mam, że jeśli Twoją ankietę wypełni ktoś kto nie jest kuratorem to zafałszuje Ci to wyniki. Na Twoim miejscu zadbałbym o to, żeby ankietę wypełnił na pewno kurator. I w tym celu poprosiłbym administratora forum o rozpowszechnienie ankiety tylko wśród kuratorów. Albo zwracałbym się z prośbą poprzez oficjalne środki kontaktu takie jak e-maile do ZKSS widniejące na stronach Sądów. Trochę z tym roboty, ale większa pewność, że nikt Ci nie spierniczy badań. Tutaj często zaglądają nasi podopieczni, niektórzy z nich mogą nie mieć czystych intencji i wykorzystają każdą sposobność, żeby nabruździć, niestety.
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.

- Józef Piłsudski
Awatar użytkownika
Czcibor
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 147
Rejestracja: 08 wrz 2012, 11:04
Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Badania do pracy magisterskiej

Postautor: carinamon » 04 gru 2023, 10:12

Wybierz temat związany z Twoją dziedziną studiów, który Cię interesuje i który jest odpowiedni do Twojej specjalizacji.
Uno Online
carinamon
 
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2023, 6:24
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość