Pytania dotyczące ścieżki kariery kuratora muzeów

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Pytania dotyczące ścieżki kariery kuratora muzeów

Postautor: JaxsonIan » 27 sie 2020, 8:52

Skończyłem każdy kurs historii i sztuki ap art, jaki mogłem ukończyć od pierwszego roku, wraz z kilkoma lekcjami sztuki i rzeźby oraz kilkoma kursami literatury klasycznej. Zostanie kustoszem muzeum było moim celem od bardzo dawna, ponieważ fascynuje mnie cała historia. Jestem teraz w dwunastej klasie i chociaż już złożyłem podanie, zastanawiałem się, jakie uniwersytety w Kalifornii dają stopnie naukowe, które są szanowane w społeczności muzealnej, i czy to wszystko, za co być kuratorem? Jeśli to w ogóle pomaga, szczególnie interesuje mnie biżuteria. W razie potrzeby mogę podać więcej szczegółów, ale jeśli nie, dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie i udzielenie odpowiedzi na moje pytania!
JaxsonIan
 
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2020, 12:13
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Pytania dotyczące ścieżki kariery kuratora muzeów

Postautor: mono » 27 sie 2020, 8:57

Witam. Mnie także interesuje biżuteria. Może zorganizujemy spotkanie i będziemy razem kontemplować jej uroki? [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND TIGHTLY-CLOSED EYES]

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
mono

"Choćbyście mieli najlepsze ustawy, najlepszych sędziów,
to jeśli nie będziecie mieć zdolnych wykonawców kary,
możecie ustawy wrzucić do kosza, a wyroki sądowe spalić
"
Awatar użytkownika
mono
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 446
Rejestracja: 25 kwie 2017, 12:41
Podziękował : 259 razy
Otrzymał podziękowań: 391 razy


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron