lista rezerwowa

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

lista rezerwowa

Postautor: goldberg78 » 22 mar 2018, 12:45

Witam

Mam pytanie przez jaki okres czasu ważna jest lista rezerwowa odnośnie aplikacji kuratorskiej, jeśli oczywiście jej termin nie jest nigdzie wskazany w zarządzeniu czy w wynikach konkursu?
goldberg78
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:05
Lokalizacja: Konin
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: lista rezerwowa

Postautor: Taurus » 22 mar 2018, 12:53

goldberg78 pisze:Witam

Mam pytanie przez jaki okres czasu ważna jest lista rezerwowa odnośnie aplikacji kuratorskiej, jeśli oczywiście jej termin nie jest nigdzie wskazany w zarządzeniu czy w wynikach konkursu?
Pewnie zależy to od ustaleń w danym okręgu. Najczęściej spotykałem się z rocznym terminem. Najlepiej zadzwonić do KO i spytać....

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Primum non nocere...
Awatar użytkownika
Taurus
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 212
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:50
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy

Re: lista rezerwowa

Postautor: ender » 05 kwie 2018, 4:52

W moim okręgu wyniki egzaminu są ważne przez rok i sukcesywnie w miarę potrzeby i wolnych etatów aplikację kuratorską mają proponowaną kolejni kandydaci z listy, są to , oczywiście oprócz tych, którzy już zostali zostali już przyjęci , następne 15. osób z najlepszymi wynikami.Pozdrawiam.
ender
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:22
Lokalizacja: okręg piotrkowski
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron