Jak długo czekaliście na ślubowanie?

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Jak długo czekaliście na ślubowanie?

Postautor: Ania.sko » 28 lut 2018, 13:51

Witam. 3 tygodnie temu złożyłam dokumenty do pełnienia funkcji kuratora społecznego po uprzednim telefonie od kierownika zespołu, dyplom, zdjęcia, badania, zaświadczenie z krk i mam czekać na telefon odnośnie ślubowania. Mam pytanie ile przeważnie czekaliście? Zastanawiam się czemu to tak długo trwa. Ania
Ania.sko
 
Posty: 8
Rejestracja: 28 lut 2018, 13:40
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Jak długo czekaliście na ślubowanie?

Postautor: magdasia » 28 lut 2018, 17:53

Powody mogą być różne. Kierownik musi napisać wniosek do prezesa sądu o powołanie Cię do pełnienia funkcji kuratora społecznego, a prezes jeśli się zgodzi wyznacza termin ślubowania. Może po prostu kogoś nie ma, bo choruje czy poszedł na urlop lub nie ma czasu się tym zająć. Nie ma co zgadywać. Najlepiej zadzwonić do kierownika i zapytać czy już coś wiadomo o dacie ślubowania. Moim zdaniem trzy tygodnie to nie tak długo.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2018, 17:57 przez magdasia, łącznie zmieniany 1 raz

Za ten post autor magdasia otrzymał podziękowanie od
Ania.sko(28 lut 2018, 20:53)
Ocena:4%
 
magdasia
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 300
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:02
Podziękował : 85 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Re: Jak długo czekaliście na ślubowanie?

Postautor: Ania.sko » 28 lut 2018, 20:51

Dzięki :-)
Ania.sko
 
Posty: 8
Rejestracja: 28 lut 2018, 13:40
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości

cron