Ankieta dotycząca Wypalenia Zawodowego Kuratorów Sądowych

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Ankieta dotycząca Wypalenia Zawodowego Kuratorów Sądowych

Postautor: społeczniakkarola » 25 lut 2017, 12:07

Dzień dobry!
Jestem studentką II roku Pedagogiki Resocjalizacyjnej z profilaktyką społeczną, a zarazem kuratorem społecznym. Piszę pracę magisterską na temat wypalenia Zawodowego Kuratorów Sądowych. Bardzo proszę o poświęcenie 5 minut i wypełnienie ankiety, która pomoże mi w napisaniu pracy. Z góry Dziękuję ! :)

https://www.interankiety.pl/i/qpd2Mqak
społeczniakkarola
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2017, 12:01
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Ankieta dotycząca Wypalenia Zawodowego Kuratorów Sądowyc

Postautor: społeczniakkarola » 26 lut 2017, 20:31

Drodzy Kuratorzy, zarówno społeczni jak i zawodowi, bardzo liczę na Waszą pomoc. brakuje jeszcze ok 50 ankiet. Z góry dziękuję za każda wypełnioną ankietę :)
społeczniakkarola
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2017, 12:01
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Ankieta dotycząca Wypalenia Zawodowego Kuratorów Sądowyc

Postautor: Pierre » 01 mar 2017, 15:06

Wypełniłem - choć powinno być zaznaczone we wstępie i Pani prośbie, iż ankieta jest skierowana do kuratorów rodzinnych.
Awatar użytkownika
Pierre
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 130
Rejestracja: 26 cze 2010, 15:16
Podziękował : 52 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Re: Ankieta dotycząca Wypalenia Zawodowego Kuratorów Sądowyc

Postautor: Czcibor » 02 mar 2017, 9:43

Ja też wypełniłem. Ale uważam, że bardzo łatwo tą ankietę zmanipulować. Bo umieszczanie jej w miejscu ogólnodostępnym to tak jakby prosić się, żeby wypełniła ją osoba, do której ona nie jest dedykowana. Trzeba pamiętać, że na forum zaglądają i logują się nie tylko kuratorzy. Pisałem o tym już przy okazji innej ankiety.
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.

- Józef Piłsudski
Awatar użytkownika
Czcibor
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 147
Rejestracja: 08 wrz 2012, 11:04
Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Ankieta dotycząca Wypalenia Zawodowego Kuratorów Sądowyc

Postautor: społeczniakkarola » 18 mar 2017, 13:47

Dziękuję za cenne uwagi oraz za pomoc. Potrzebuję jednak jeszcze ok 25 ankiet, więc będę wdzięczna za kolejne wypełnienia :)
społeczniakkarola
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2017, 12:01
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Ankieta dotycząca Wypalenia Zawodowego Kuratorów Sądowyc

Postautor: victorpatrick » 30 paź 2023, 4:45

Wypełniłem go, mimo że we wstępie i w Państwa prośbie należało wyraźnie zaznaczyć, że docelowymi odbiorcami ankiety byli opiekunowie rodzinni. Retro Bowl College
victorpatrick
 
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2023, 9:51
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości