Efektywność środków probacyjnych

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Efektywność środków probacyjnych

Postautor: d.w » 02 cze 2016, 15:06

Szanowani Państwo, jestem studentką Pedagogiki ze specjalnością Profilaktyka i Interwencja Kryzysowa II roku, II stopnia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Piszę pracę magisterską na temat kar wolnościowych. Prowadzone przeze mnie badania mają na celu poznanie Państwa opinii na temat efektywności środków probacyjnych. Odpowiedzi udzielone przez Państwa będą dla mnie cennym źródłem informacji, bez których nie byłoby możliwe pełne przedstawienie tematu. Proszę Państwa o pomoc poprzez wypełnienie ankiety. Badania są anonimowe oraz posłużą wyłącznie celom naukowym. Dziękuję za poświęcony czas! :smile:

Uwaga moderatora: Aurelius
Link do ankiety został przeniesiony do części zamkniętej forum, gdzie dostęp mają tylko kuratorzy zawodowi.
d.w
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2016, 14:58
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość