Proszę o pomoc

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Proszę o pomoc

Postautor: KatarzynaC » 09 maja 2016, 17:18

Witam:)


Jestem studentką resocjalizacji z interwencją kryzysową i bardzo mnie interesuje praca kuratorów. Dlatego
zwracam się z ogromną prośbą o poświęcenie 10 minut i wypełnienie ankiety, która posłuży mi przy badaniach w pracy magisterskiej. Ankieta kierowana jest do kuratorów dla dorosłych. Celem moich badań jest zbadanie efektywności oddziaływań resocjalizujących w percepcji zawodowych kuratorów sądowych. Bardzo dziękuję tym, którzy poświęcą chwilę i mi pomogą:)

link do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/1dpcVns ... 8123055400
KatarzynaC
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2016, 21:23
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Proszę o pomoc

Postautor: Czcibor » 09 maja 2016, 21:11

A gdybym nie był Kuratorem i kliknąłbym w Twoją ankietę i pierdoły popisał <?>, wszak Twój link stał się ogólnodostępny... Wyniki byłyby blade.

Proponuję zadziałać w taki sposób, żeby złapać kontakt z konkretnym kuratorem, tak żeby wiedzieć, że to kurator odpowiada na pytania.:)

Powodzenia :)
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.

- Józef Piłsudski

Za ten post autor Czcibor otrzymał podziękowanie od
Aurelius(11 maja 2016, 22:38)
Ocena:4%
 
Awatar użytkownika
Czcibor
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 147
Rejestracja: 08 wrz 2012, 11:04
Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości