Referat na temat pracy kuratora

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Referat na temat pracy kuratora

Postautor: ResocjalizacjaII » 02 mar 2016, 9:11

Witam,
Jestem studentką I roku II stopnia Pedagogiki o specjalizacji Resocjalizacja na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, na zajęcia Resocjalizacja w instytucjach resocjalizacji i w środowisku otwartym mam przygotować referat na temat pracy kuratora i jego roli w procesie resocjalizacji. Byłabym ogromnie wdzięczna za jakąkolwiek pomoc związaną z podzieleniem się doświadczeniem zawodowym lub też chęcią udziału w wywiadzie. Jeśli ktokolwiek będzie chciał wziąć udział w wywiadzie, kontakt oczywiście w dogodnym terminie i godzinie, przez Internet np. przez program skype.

Pozdrawiam serdecznie! :)
Uwaga moderatora: ultima
Witam. Temat został przeniesiony do właściwego działu. Post powielony w dziale rodzinnym został usunięty.
ResocjalizacjaII
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2016, 8:56
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Referat na temat pracy kuratora

Postautor: Pierre » 04 mar 2016, 8:43

Może łatwiej byłoby znaleźć Ci obiekt do badań, jeżeli podejdziesz do najbliższego Zespołu Kuratorskiego w okolicznym Sądzie i tam poszukasz chętnego do wypowiedzi w interesującym Cię zakresie - w kontakcie osobistym trudniej jest odmawiać :)
Awatar użytkownika
Pierre
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 130
Rejestracja: 26 cze 2010, 15:16
Podziękował : 52 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron