Ankieta służąca do opracowania wyników w pracy licencjackiej

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Ankieta służąca do opracowania wyników w pracy licencjackiej

Postautor: student.reso » 15 lut 2016, 19:50

Witam, jestem studentką III roku Resocjalizacji. Proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej motywów podjęcia zawodu kuratora sądowego, która posłuży mi w pracy licencjackiej.

LINK DO ANKIETY: http://www.survio.com/survey/d/X5Q8F6T6H6B1D8K8U.

Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Jeśli Państwo posiadacie możliwość przekazania ankiety dalej, będę bardzo wdzięczna :)
student.reso
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2016, 19:44
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Ankieta służąca do opracowania wyników w pracy licencjac

Postautor: Pierre » 15 lut 2016, 22:31

W pytaniu numer 27 brak tekstu pytania więc nie wiadomo co autor ma na myśli ! ?
Awatar użytkownika
Pierre
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 130
Rejestracja: 26 cze 2010, 15:16
Podziękował : 52 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Re: Ankieta służąca do opracowania wyników w pracy licencjac

Postautor: Ultima » 16 lut 2016, 0:05

Ankieta została umieszczona na forum do którego dostęp mają prawie wszyscy użytkownicy internetu. Rzetelność zebranych danych znikoma. Na 27 pytań, 2 bezpośrednio odnoszą się do tematu ankiety. Może warto ją jeszcze dopracować?
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron