Konkurs na aplikację w Płońsku

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Konkurs na aplikację w Płońsku

Postautor: Rybka » 21 wrz 2015, 12:44

Witam, jestem zainteresowana konkursem na aplikację w Płońsku. Nie wiem za bardzo w jaki sposób przygotować się do tego konkursu, ponieważ nie został wskazany w ogłoszeniu zakres materiału. Może zdawał ktoś z Was w poprzednich latach taki egzamin w Płocku? Proszę o cenne wskazówki. Chciałabym również wiedziec czy osoby z innych okręgow są w ogóle brane pod uwagę czy może od razu są odrzucane, jaką mam szansę?
Dziękuję i pozdrawiam
Rybka
 
Posty: 11
Rejestracja: 30 maja 2012, 11:35
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Konkurs na aplikację w Płońsku

Postautor: IaWa » 21 wrz 2015, 20:11

W komunikacie na stronie www Sądu Okręgowego masz napisane jaki zakres wiedzy będzie sprawdzany. Co do startowali w konkursach w innym Okręgu nie jest to nigdzie zabronione. Sama startowała w konkursie w innym Okręgu i udało się. Życzę powodzenia :)
IaWa
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 24
Rejestracja: 13 mar 2010, 16:59
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Konkurs na aplikację w Płońsku

Postautor: Rybka » 22 wrz 2015, 10:18

Witam Cię, tak faktycznie coś jest. Zakres wiedzy bardzo ogolny, ale jest. Dziękuję bardzo i pozdrawiam
Rybka
 
Posty: 11
Rejestracja: 30 maja 2012, 11:35
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron