Bardzo prosze o wypełnienie ankiety

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Bardzo prosze o wypełnienie ankiety

Postautor: Sylwia1890 » 04 lut 2015, 21:16

Witam. Jestem studentką ostatniego roku Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Piszę pracę magisterską na temat: ,,Wymiar Sprawiedliwości wobec zjawiska przestępczości nieletnich w opinii sędziów rodzinnych i kuratorów sądowych". Uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety, która jest niezbędna do zakończenia pisania pracy. Oto link: http://www.interankiety.pl/interankieta ... ?podglad=1
Za wypełnienie ankiety bardzo dziękuje.
Sylwia1890
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2015, 20:16
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Bardzo prosze o wypełnienie ankiety

Postautor: Ultima » 06 lut 2015, 11:05

Umieściłaś ankietę na forum kuratorów, ale dostęp do forum mają wszyscy użytkownicy internetu, nie tylko kuratorzy, więc....
Jeśli chcesz aby ankieta była dostępna wyłącznie dla kuratorów, to skontaktuj się przez PW ze mną lub adminem. Pozdrawiam.
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron