zapytanie

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

zapytanie

Postautor: ruska_spirala » 26 paź 2014, 23:47

Witam serdecznie, przymierzam się do przystąpienia do kolejnego egzaminu na aplikację kuratorska. Mam jednak następujące pytanie:czy gdybym hipotecznie przeszła pomyślnie przez etap pisemny oraz ustny to, czy aplikacje muszę odbywać od razu? Czy zdany egzamin jest ważny przez jakiś czas? Jestem w ciąży, czuję się na siłach, żeby podejść do egzaminu jednak nie chciałabym czegoś robić tylko dla własnej satysfakcji. proszę o wskazówki wszelkie. Może ktoś był w podobnej sytuacji. Pozdrawiam cieplutko :-D
ruska_spirala
 
Posty: 70
Rejestracja: 22 lip 2008, 12:27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: zapytanie

Postautor: reenya » 27 paź 2014, 14:38

Co kraj to obyczaj...u mnie w okręgu zazwyczaj od razu....czyt. w ciągu ok. 30 dni zaczyna się aplikację. Znam jednak okręg gdzie egzamin jest ważny 2 lata... zwolni się etat i wskakuje kolejna osoba z listy.
Awatar użytkownika
reenya
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 339
Rejestracja: 05 kwie 2006, 12:41
Lokalizacja: Śródziemie
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: zapytanie

Postautor: ruska_spirala » 27 paź 2014, 18:06

Dziękuję za odpowiedź
ruska_spirala
 
Posty: 70
Rejestracja: 22 lip 2008, 12:27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: zapytanie

Postautor: iLena » 27 paź 2014, 21:11

w niektórych sądach jest tworzona tzw.lista rezerwowa, po to by w późniejszym czasie, gdy pojawi się /zwolni etat-wziąć kogos z tejże listy, zaproponować znaczy..:)
iLena
iLena
 
Posty: 22
Rejestracja: 27 paź 2011, 12:44
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: zapytanie

Postautor: ruska_spirala » 27 paź 2014, 23:22

Czyli co? Warto podchodzić teraz do egzaminu?
ruska_spirala
 
Posty: 70
Rejestracja: 22 lip 2008, 12:27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości