aplikacja kuratorska

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

aplikacja kuratorska

Postautor: ivanka » 09 sty 2006, 1:00

Szanowi Państwo,
Może ktoś z was ma wiadomości na temat jak wygląda rekrutacja na aplikację kuratorską w Okręgu Rzeszowskim?Właśnie złożyłam dokumenty. Jestem pielęgniarka specjalistą w pielegniarstwie zachowawczym i magistrem socjologii. Mój staz pracy w zawodzie pielegniarki wynosi 22 lata. Pracuję w DPS dla Osób Przewlekle Chorych Psychicznie. Czy mam szanse na przyjęcie? Podczas składanie dokumentów kazano mi czekać na wezwanie. Ciekawa jestem czy w moim okręgu są jakieś egzaminy, jeśli jest rozmowa kwalifikacyjna to jak ona wyglada? Uprzejmie proszę o odpowieź.
ivanka
 
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2006, 0:50
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Kreska » 09 sty 2006, 17:59

U nas przyjmują tylko po pedagogice lub resocjalizacji, ale ja nie jestem z rzeszowskiego.
Kreska
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 47
Rejestracja: 05 sty 2006, 22:10
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: Adam » 17 sty 2006, 15:57

Zgodnie z ustawą o kuratorach sądowych art.5 pkt 4 kuratorem zawodowym może być ten kto ukończył studia ped.-psychologiczne, socjologiczne lub prawnicze albo inne wyższe studia i podyplomowe jak wyżej.
Adam
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 76
Rejestracja: 14 lis 2005, 23:23
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

rekrutacja..

Postautor: ivanka » 17 sty 2006, 19:40

dziekuje za odpowiedzi, ale moje pytanie brzmiało: może ktos wie jak wygląda rekrutacja w okręgu rzeszowskim?
Zapomniałam napisać że jestem magistrem socjologii a moja specjalność to właśnie resocjalizacja, uczelnia KUL.
Wymagania odnośnie kandydatów są mi znane i spełniam je. Socjologia jest przecież nauką socjologiczną prosze aby moi rozmówcy to zauważyli.
ivanka
 
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2006, 0:50
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Beata K » 18 sty 2006, 22:25

Witaj!
Myślę, że Kreska i Adam byli mili odpisując.Najwyraźniej nie ma na forum nikogo z rzeszowskiego. A może zapytałabyś u źródła tj. w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie...
Z pozdrowieniami.Beata
Beata K
 
Posty: 36
Rejestracja: 23 maja 2005, 16:12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości

cron