rady wyjadaczy...

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: BartK » 17 sty 2008, 19:47

kgb14 pisze:I ponawiam prośbę o umieszczenie postu Nabi jako wzór odp. na podobne pytania.


Zgodnie z sugestiami temat zostanie "przyklejony" na czas bliżej nieokreślony.
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: malwis » 16 mar 2008, 16:42

Witm! Bardzo optymistycznie nastawiła mnie wypowiedź Nabiego. Od jakiegoś czsu myslę o zdawniu na aplikacje kuratorską, ale będzie to możliwe nie wcześniej niż za 2 lata bo dopiero wtedy własnie skończe studia prawnicze.Jak to powszechnie wiadomo aplikacj prawnicze są zarerwowne dla klanów, a ja niestety do takiego nie należe dlatgo smo podejscie do egzaminu nasuwa wiele wątpliwosci i nurtujące pytanie: "czy jest sens..?"a zatem wypowiedz Nabiego jest jak światełko w tunelu dla ludzi takich jak ja-liczących jedynie na swoją wiedzę...:) dzięki!
MALWIS
malwis
 
Posty: 12
Rejestracja: 12 mar 2008, 19:31
Lokalizacja: LUBLIN
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Abel » 16 mar 2008, 22:49

tez tym żyję, mam nadzieje ze mi sie uda dostac, nie przewiduje innego scenariuszu
Awatar użytkownika
Abel
 
Posty: 18
Rejestracja: 02 cze 2007, 12:48
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: malwis » 17 mar 2008, 18:24

Abel a tera z czym się obecnie zajmujesz? ja myślę żeby po wakacjach zainteresować się na początrk kuratelą społeczńą.Zawsze to jakieś doświadczenie..
MALWIS
malwis
 
Posty: 12
Rejestracja: 12 mar 2008, 19:31
Lokalizacja: LUBLIN
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: BartK » 17 mar 2008, 22:06

malwis pisze:Jak to powszechnie wiadomo aplikacj prawnicze są zarerwowne dla klanów


Już się trochę kolego zmieniło w tej kwestii, nie wiem z jakiego okresu posiadasz te informacje? Słyszałeś może o kodowanych testach? Znam przypadki, kiedy potomstwo wysoko postawionych rodziców nie dostało się na aplikację sądową, zatem opowiadasz historie z innej epoki.
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: malwis » 17 mar 2008, 22:35

po pierwsze to nie jestem kolegą tylko jak już to koleżanką :D wierz czy tez nie ale ciągle to nasza epoka...wiadomo-sąi jednostkowe przypadki że nawet szerokie plecy nie pomagają ale ale generalnie jest tak jak napisałam powyżej...nie mam żadnego w tym interesu aby kogokolwiek wprowadzać w błąd, takie sąniestety realia...
MALWIS
malwis
 
Posty: 12
Rejestracja: 12 mar 2008, 19:31
Lokalizacja: LUBLIN
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: BartK » 18 mar 2008, 21:53

W takim razie przepraszam za pomyłkę koleżankę :) Jeśli chodzi natomiast o aplikacje prawnicze to myślę, iż mozemy już zakończyć temat.
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: Abel » 19 mar 2008, 22:28

a ja droga Malwis jestem studentem ostatniego roku prawa i tak szukam swojej ścieżki życiowej.
Awatar użytkownika
Abel
 
Posty: 18
Rejestracja: 02 cze 2007, 12:48
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia

Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości