Witam pieknie:)

Forum, na którym możesz przedstawić się innym, napisać kilka słów o sobie ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Witam pieknie:)

Postautor: karunamay » 10 wrz 2005, 20:31

Witam wszystkich:)
Po raz pierwszy znalazłam sie na Forum dyskusyjnym i przyznam, ze nie wiem zbyt co mam pisac.Może zaczne od tego, ze sie przedstawie:)
Nazywam sie Gosia, jestem z Warszawy i właśnie skończyłam APS -pedagogike resocjalizacyjna. Za kilka dni wybieram sie na staż roczny do Schroniska dla nieletnich chlopców a w przyszłości pragne zostać kuratorem zawodowym. Jestem od 6 lat wolontariuszka w warszawskim Hospicjum dla Dzieci. Od zawsze staralam sie pomagac innym i wydaje mi sie, ze to robie najlepiej. Ciesze sie,. że znalazłam sie na tym Forum. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i przepraszam za moje wypociny, ale zawsze trudniej pisac cokolwiek o sobie samy;)

-gosia-
Awatar użytkownika
karunamay
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 wrz 2005, 20:21
Lokalizacja: skąd inąd
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: monbut » 26 paź 2005, 9:26

witam Ciebie Gosiu ...jak miło poznac osobe co ma poprzestawiane w głowie :D i pragnie pomagac ludziom ...tez mam to schorzenie od paru ładnych lat :) pozdrawiam
monbut
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2005, 8:31
Lokalizacja: Koszalin
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: karunamay » 28 sty 2006, 17:58

Witam:) Miło, że jest nas wiecej monbut :P :D

pozdrawiam i fajnie, ze ktoś mnie zauważył:)
Awatar użytkownika
karunamay
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 wrz 2005, 20:21
Lokalizacja: skąd inąd
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kesey » 29 sty 2006, 3:06

Witaj Gosiu :!:
Za wypociny nie przepraszaj, inaczej większość użytkowników forum (nie pomijając piszącego) musiałaby zacząć się kajać :lol: Nie utożsamiaj proszę kurateli wyłacznie z pomocą, to niestety tylko jedna strona księżyca. Pozdrawiam :D
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: karunamay » 23 sty 2010, 11:58

Jej...to już(dopiero) trzy lata od dnia, kiedy po raz pierwszy pojawiłam się w drzwiach dozorowanego z ogromnym przerażeniem w oczach i drżącym głosem-oznajmiam, przeżyłam i w brew pozorom żyje do dziś ;)
Chce podziekować zarówno Tobie kesey , jak i ,Monice,Leszkowi i k2 za pomoc i wsparcie...nie raz, ni dwa:) DZIEKI!
Awatar użytkownika
karunamay
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 wrz 2005, 20:21
Lokalizacja: skąd inąd
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Dzień Dobry :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron