witajcie

Forum, na którym możesz przedstawić się innym, napisać kilka słów o sobie ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

witajcie

Postautor: lepik » 21 mar 2010, 17:30

Kilka wpisów z mojej strony już miało miejsca, dlatego myślę że warto by napisać słów kilka o sobie;)
Mam 24 lata, aktualnie kończę studia uzupełniające mgr z resocjalizacji. Dodać należy ze lic z reso już posiadam. Społecznikiem jestem od niespełna 6 miesięcy, dlatego też moje wypowiedzi wskazywać mogą na nowicjusza i nic do ogólnej debaty nie wnoszą ciekawego, ale może kiedyś. :wink: (wkońcu każdy się uczy). Na codzień pracuje w placówce opiekuńczo wychowawczej (dom dziecka) o charakterze socjalizacyjnym, gdzie jestem wychowawcą i "koordynatorem" ds. wychowania i organizacji. Potocznie mówiąc kierownik :) Mam wychowawstwo nad 3 podopiecznymi, nad pięciorgiem natomiast sprawuje piecze opiekuna prawnego. Ciekawa funkcja i zadania, tym bardziej że dwoje z podopiecznych nad którymi ową opiekę sprawuje , posiada stopień niepełnosprawności i zaburzenia psychiczne dlatego też wizyty w sądzie i zakładach psychiatrycznych to powoli codzienność. Liczne sprawy o demoralizacje a także o zmianę postanowień wobec małoletnich sprawiają ze pomimo młodego wieku doświadczeń nie brakuje, a nawet mogę pokusić się o stwierdzenie że troszkę doświadczenia zawodowego posiadam. Podsumowując jestem osobą która ma o wiele więcej pytań niż zna gotowych odpowiedzi.
Awatar użytkownika
lepik
 
Posty: 63
Rejestracja: 24 paź 2009, 21:39
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kgb14 » 21 mar 2010, 20:42

Witam lepik na forum.

dodam tylko , że z biegiem czasu nie uzyskasz wiele więcej odpowiedzi .... a pytań przybędzie ...zwłaszcza takich jak ... ,,dlaczego ?''
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: arabica32 » 21 mar 2010, 21:00

Witaj lepik :)
arabica32
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 103
Rejestracja: 07 gru 2008, 15:57
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Orange » 21 mar 2010, 23:31

Miło Cię (troszkę) poznać :D

Ja też mam więcej pytań niż odpowiedzi... i mam nadzieję, że będzie tak zawsze:) To pytania skłaniają nas do poszukiwań, do nauki, do zdobywania, do refleksji, do zmiany, do rozwoju...
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Orange
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1210
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:52
Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy


Wróć do Dzień Dobry :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron