Bry

Forum, na którym możesz przedstawić się innym, napisać kilka słów o sobie ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: Weronika_ » 30 cze 2009, 21:23

...się nam kącik kulinarny troszkę zrobi ...kolega zespołu zasmakował z szampana z kaparami - owoce. rewelacyjną czekoladę podają w Bydgoszczy w kawiarniach "A.Sowy', zresztą nie tylko czekoladę, jak tylko będziesz miała okazję to serdecznie polecam. takie desery to podawano tylko w Zakopanym w niestety nieistniejącej już kawiarni pss na "krupówkach". jak już uporasz się ze statystyką, to 'wszystko" będzie piękne...pozdrawiam serdecznie
ps jestem na etapie poszukiwania "lokalu" do 'spokojnego" pisania wniosków, kart czynności... w pracy nie ma warunków a w domu tym bardziej :wink:
Weronika_
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 189
Rejestracja: 09 mar 2009, 0:24
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: ssako_ryba » 30 cze 2009, 23:44

Statystykę jutro "robię ", ale to niezły pomysł by uczcić to uporanie się . Sowa ? Ależ oczywiście ! Kuratory wiedzą co dobre .
Torcik bezowy , kostka węgierska , rogaliki z wiśniami. Rozmarzyłam się :)

P.S.
Z kaparami pizzę wegetariańską jadłam ...pyszną , i naleśniki ze szpinakiem polane sosem śmietanowo-serowym i pastą pesto .
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem. Oskar
Wilde i ja :)
Awatar użytkownika
ssako_ryba
 
Posty: 46
Rejestracja: 06 cze 2009, 18:45
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: blabick » 01 lip 2009, 13:10

pizza bez kaparów, to nie pizza, że się tak wtrącę nieśmiało...
Awatar użytkownika
blabick
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 160
Rejestracja: 16 gru 2008, 13:15
Lokalizacja: chcę :)
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: ssako_ryba » 01 lip 2009, 14:52

Wątek w kulinarny się przekształca ... całkiem nieźle.
Na innych forach bez względu na podejmowaną tematykę , kończyliśmy na rozmowach " marynistycznych " ;)

Blabick , ależ oczywiście , pizza bez kaparów nie ma sensu :)
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem. Oskar
Wilde i ja :)
Awatar użytkownika
ssako_ryba
 
Posty: 46
Rejestracja: 06 cze 2009, 18:45
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia

Wróć do Dzień Dobry :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość