Witam!

Forum, na którym możesz przedstawić się innym, napisać kilka słów o sobie ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Witam!

Postautor: koriolan » 12 gru 2008, 13:15

Jestem sędzią rodzinnym z jednego ze śląskich sądów. Z racji mojego stanowiska współpracuje ściśle z kuratorami. Trafiłem tu poszukując czegoś o kuratorach dla nieletnich....ale mam zamiar uważnie zapoznać sie z Waszymi wypowiedziami, moze i dla mnie znajdą sie tu cenne wskazówki. Sam działam na forum dla sędzów http://sedziowie.kei.pl/phpBB2/index.php i wiem że takie inicjatywy to bardzo cenna rzecz.
Pozdrawiam wszystkich!!!
koriolan
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2008, 13:01
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kgb14 » 12 gru 2008, 19:38

koriolan Witamy .

Mam nadzieję , że administracja nie urwie mi głowy , że wyszedłem przed szereg :-D z tym powitaniem.

Zapraszamy też kolegów karnistów i cywilistów do naszego grona . Myślę , że takie wspólne omawianie pewnych kwestii wszystkim wyszłoby na dobre .

Fajnie też by było gdyby admini się porozumieli i wymienili tzw. ,,banerkami'' aby łatwiej było sędziom trafić do nas i kuratorom do sędziów .

Witam jeszcze raz i pozdrawiam .
Ostatnio zmieniony 14 gru 2008, 16:12 przez kgb14, łącznie zmieniany 1 raz
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: Nabi » 12 gru 2008, 20:19

A ja z całą premedytacją wyskakuję przed szereg i przyłączam się w powitaniu do kgb14.
Marzeniem każdego kuratora serio traktującego to co robi jest dobre zrozumienie, współpraca i wymiana doświadczeń z sędziami.
Witaj koriolan, myślę że Twoja obecność na forum będzie bardzo cenna obustronnie - oby więcej Twoich kolegów z innych wydziałów myślało podobnie :D
Nabi
 

Postautor: Kobra » 12 gru 2008, 20:37

Koriolan, ja również witam Cię bardzo srdecznie - wyskakując przed szereg, admini wybaczcie :D
Jestem kuratorem zawodowym rodzinnym i cenię sobie współpracę i kontakt z sędziami tak otwartymi na nasze sprawy.
Pozdrawiam :)
Kobra
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 226
Rejestracja: 02 mar 2006, 20:13
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Bosman » 12 gru 2008, 23:13

Szacunek dla Pana Sędziego,
Choć pracuję w ZKSS do wykonywania orzeczeń w sprawach karnych, sporadycznie mając do czynienia z pracą kuratorów rodzinnych i sędziów rodzinnych - to popieram inicjatywy wymiany wiedzy i doświadczeń obu grup zawodowych.
Pozdrawiam.
Bosman
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 743
Rejestracja: 15 gru 2006, 23:55
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: BartK » 13 gru 2008, 2:01

Witamy na forum i zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: kesey » 13 gru 2008, 2:02

Czyniąc zadość obowiązkom gospodarza- witam serdecznie Koroliana i zapraszam go do aktywnego udziału w dyskusjach prowadzonych na forum. Możliwość skonfrontowania poglądów z pośrednio zbieżnych, choć nieco odmiennych perspektyw- to rzecz cenna i z pewnością twórcza.

Pozdrawiam :).

P.s.
Rzeczą oczywistą jest, że nowoprzybyłych gości wita ten, kto jest już zasiedziałym domownikiem. Admin pełni raczej rolę rolę ciecia zamiatającego brudy, więc nie ma powodu aby za dyshonor poczytywał okazywanie dobrych manier.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy


Wróć do Dzień Dobry :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość