ZNIESIENIE KURATELI

Zadaj pytanie kuratorowi rodzinnemu.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

ZNIESIENIE KURATELI

Postautor: Domi46 » 04 paź 2019, 13:26

Witam,
kilka lat temu złożyłam pozew rozwodowy z orzeczeniem o winie męża...sprawa ciągnie sie juz kilka lat.
Mąż podczas jednego ze spotkań z dzieckiem zachowywał sie agresywnie przy dziecku i "ukradł" samochod którym przywiozłam dziecko na spotkanie, a jak to sobie uswiadomilam i chciałam zeby oddał zapasowe kluczyki w których był posiadaniu to zaczał mnie szarpac i sie awanturowac a dziecko wszystko widziało . Dzięki osobom 3cim nagranie z tego spotkania zostało dołączone jako dowod w sprawie. Sad w trosce o dobro dziecka przydzielił kuratora na czas postępowania. Ustalił również ze na czas postępowania dziecko będzie przy mnie.
Moje pytanie brzmi:
Dlaczego tylko do mnie przychodzi kurator (dom,przedszkole,praca) a do męża nikt ? Dodam ze dziecko co 2 weekend przebywa u niego poza stałym miejscem zamieszkania dziecka, w obecności jego, jego "nowej kolezanki" i nie wiem jeszcze kogo...?Nie ma ograniczenia ani pozbawienia praw rodzicielskich.
Sąd kręgowy w maju wydał wyrok o wyłącznej winie ojca jednak on sie od niego odwołał i złozył apelacje.
Czy kurator nadal musi do mnie przychodzic?Czuje się jakbym ja albo dziecko bylo winne. Dleczego nikt nie sprawdzi warunków jakie ma mąż, skoro sąd wie ze ma problem z alkoholem i kobietami?
Pani kurator sprawująca nadzór sama mowi ze nie ma sie do czego przyczepic i wszystko jest w jak najlpeszym porzadku(sprawozdania z wizyt załaczone w sadzie rowniez na to wskazują).
Co można zrobić ?
Domi46
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2019, 13:09
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: ZNIESIENIE KURATELI

Postautor: kesey » 04 paź 2019, 18:14

Witam, ma Pani prawo złożyć do toczącego się postępowania wniosek o zmianę zarządzeń wydanych na czas trwania postępowania i uchylenie nadzoru. Sąd rozpatrzy czy okoliczności przemawiają za jego uwzględnieniem.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy


Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron