Npw

Zadaj pytanie kuratorowi rodzinnemu.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Npw

Postautor: ggoniaka » 23 sty 2014, 2:14

Witam,
Dostałam dzisiaj swoje pierwsze tymczasowe NPpw, do przedstawienia co 1 miesiąc. Moje pytanie dotyczy w jakiej formie mam je napisać- opisowej czy na druku Nw?Proszę o pomoc...
ggoniaka
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2014, 2:09
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Npw

Postautor: Ultima » 23 sty 2014, 23:00

Witaj Ggoniaka na forum!
Jako kurator społeczny, z wszelkimi wątpliwościami, możesz i powinnaś zwracać się do kuratora zawodowego z którym współpracujesz. Kurator zawodowy wyjaśni Ci wszystkie kwestie związane z prowadzeniem nadzoru i sporządzaniem stosownej dokumentacji.

W dziale forum "Niezbędnik kuratora - akty prawne" umieszczone zostały podstawowe akty prawne, które regulują kwestie związane z prowadzeniem nadzorów. Zasady wykonywania nadzoru nad nieletnim: mi.n sporządzania dokumentacji zostały ujęte w Rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 21 lutego 2012 r. w sprawie zasad i trybu wykonywania nadzoru nad nieletnim przez kuratorów sądowych, sposobu wykonywania obowiązków przez organizacje młodzieżowe lub inne organizacje społeczne, zakłady pracy i osoby godne zaufania oraz sposobu kontrolowania obowiązków nałożonych na rodziców lub opiekuna nieletniego.
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Re: Npw

Postautor: ggoniaka » 23 sty 2014, 23:43

Dziękuję za odpowiedź...już rozmawiałam z kuratorem zawodowym i wszystko mi wyjaśnił:)Pozdrawiam
ggoniaka
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2014, 2:09
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron