Demoralizacja

Zadaj pytanie kuratorowi rodzinnemu.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Demoralizacja

Postautor: sasnurraminjordigen » 13 paź 2013, 20:42

Witam. Za dwa miesiące kończę 17 lat. W czerwcu po raz pierwszy w życiu (i jak na razie ostatni) próbowałam alkoholu i zostałam spisana przez policję. Myślałam, że nie będzie to miało już większych konsekwencji, ale myliłam się bardzo. We wrześniu moi rodzice i ja dostaliśmy wezwanie na rozprawę. Kilka dni temu pojawiła się u nas pani kurator i po przeprowadzeniu wywiadu środowiskowego stwierdziła, że w jej opinii nie jestem zdemoralizowana, jednak ona nie wyklucza, że "dostanę kuratora". W związku z tym mam dwa pytania:
1. Czy jest jakaś szansa, że tak się jednak nie stanie? Mam dobre oceny i zachowanie, nie wagaruję, nie piję, nie palę, zdarzyła się tylko ta jedna sytuacja. Moi rodzice i brat również nie mieli żadnych problemów z prawem.
2. Mieszkam w internacie. Jak taki nadzór miałby wyglądać w tym przypadku?

Z góry dziękuję.
sasnurraminjordigen
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2013, 20:24
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: reenya » 13 paź 2013, 22:25

Poczekaj aż "dostaniesz kuratora". Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu jak ten biega po lesie:)
Idiotów na świecie jest mało ale...są tak sprytnie porozstawiani, że spotyka ich się na każdym kroku.
Awatar użytkownika
reenya
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 339
Rejestracja: 05 kwie 2006, 12:41
Lokalizacja: Śródziemie
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy


Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości