Pilne proszę o pomoc bo nie wiem co mam zrobić

Zadaj pytanie kuratorowi rodzinnemu.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Pilne proszę o pomoc bo nie wiem co mam zrobić

Postautor: Kak85 » 04 lut 2012, 19:39

Od jakiegoś czasu mamy z mężem nadzór kuratora sądowego nad 4 letnim synem podczas żadnej z wizyt nie widział nas w stanie nie trzeźwym ani nie było przesłanek że nadużywamy alkoholu ale ostatnio zastał mnie w stanie nietrzeźwym i wniósł sprawę do sądu o całkowite odebranie praw rodzicielskich chociaż dziecko nie jest zaniedbane ani bite jakie mogę złożyć wnioski dowodowe żeby mi nie odebrali praw proszę o pomoc bardzo mi na tym zależy z góry dziękuję



_____________
Proszę o stosowanie znaków interpunkcyjnych, wtedy post bedzie czytelniejszy. ultima.
Kak85
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2012, 18:40
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: eipiem » 04 lut 2012, 21:22

Może nie bądź nietrzeźwa gdy sprawujesz opieke nad 4-letnim dzieckiem,
eipiem
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 566
Rejestracja: 27 kwie 2005, 7:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postautor: Ultima » 04 lut 2012, 23:47

Witaj Kak85.
1. Myślę, że przede wszystkim powinnaś zastanowić się nad swoim postępowaniem. Rozważ, czym było spowodowane ograniczenie Ci władzy rodzicielskiej przez nadzór kuratora, co powinnaś zmienić/poprawić, aby sprawować władzę rodzicielską zgodnie z oczekiwaniami społecznymi. Zastanów się również, co jest powodem tego, że w czasie kiedy możesz dzielić swój czas ze wspaniałą - rozwijającą się istotą jaką jest Twój 4-ro letni syn, wybierasz spędzanie czasu z alkoholem.
Kiedy już zastanowisz się nad odpowiedziami, skontaktuj się z kuratorem, który prowadzi nadzór i podziel się swoimi refleksjami. Spytaj też o to, jakie kurator ma zastrzeżenia do opieki i poproś o wskazówki jak je zniwelować.
:|
2. Jako strona postępowania, masz prawo do składania wszelkich wniosków dowodowych, np.przeprowadzenia dowodu z: zeznań wskazanych świadków, opinii biegłych, dokumentów, itp.
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Postautor: Kak85 » 05 lut 2012, 4:37

Czyli jakich dokumentów
Kak85
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2012, 18:40
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: BBG » 05 lut 2012, 11:44

Np. tj. KARTA UCZESTNICTWA W TERAPII ODWYKOWEJ. Od tego przydałoby się w Twoim przypadku rozpocząć.
Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!
Awatar użytkownika
BBG
Mod
Mod
 
Posty: 1184
Rejestracja: 22 maja 2007, 10:03
Podziękował : 134 razy
Otrzymał podziękowań: 470 razy

Postautor: Ultima » 05 lut 2012, 11:57

Kak85 pisze:Czyli jakich dokumentów


Analizując punkt 1 mojej wcześniejszej odpowiedzi, możesz uzyskać informacje dotyczące tego, co powinnaś zmienić w swoim postępowaniu, postawie itp. Po uzyskaniu tych informacji, możliwe, że nasunie Ci się jakiś pomysł, na to:

Kak85 pisze:(...) jakie mogę złożyć wnioski dowodowe żeby mi nie odebrali praw (...)


Poza tym, możesz zwrócić się o pomoc w powyższej sprawie do adwokata.
Pozdrawiam :|

Ps. Pewien pomysł podpowiedział Ci już BBG :D
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy


Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron