rezygnacja z nadzoru

Zadaj pytanie kuratorowi rodzinnemu.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

rezygnacja z nadzoru

Postautor: jmmp12344 » 25 paź 2010, 16:54

Chciałabym zrezygnować z prowadzonego nadzoru.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2010, 20:26 przez jmmp12344, łącznie zmieniany 2 razy
jmmp12344
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2010, 16:44
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kgb14 » 02 lis 2010, 9:18

---------- 16:23 26.10.2010 ----------

Zła współpraca z GOPS nie powinna być powodem rezygnacji z nadzoru .
Co znaczy , że nadzorowany jest agresywny ..... dziecko ..... i nie potrafi Pani/Pan sobie z nim poradzić :shock: ....boi się Pani/Pan ? :shock:

Nie trzeba pisać nic szczególnego - należy porozmawiać ze swoim kuratorem zawodowym o tym przypadku i ..... proponuję rozważyć czy pełnienie funkcji kuratora społecznego dla Pani/Pana to odpowiednie zajęcie .

---------- 08:18 02.11.2010 ----------

Do administracji : powinno być zakazane edytowanie własnych postów powyżej 30 min . Ponieważ właśnie później wychodzą takie kwiatki jak wyżej . Człowiek zadaje pytanie - jest odpowiedź niejako wyrwana z kontekstu .
Wspominałem o tym przy tworzeniu regulaminu ale chyba o tym zapomniano .
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: Bosman » 02 lis 2010, 20:59

kgb14 pisze:Do administracji : powinno być zakazane edytowanie własnych postów powyżej 30 min . Ponieważ właśnie później wychodzą takie kwiatki jak wyżej . Człowiek zadaje pytanie - jest odpowiedź niejako wyrwana z kontekstu .
Wspominałem o tym przy tworzeniu regulaminu ale chyba o tym zapomniano .

Zgadzam się z Jarkiem. Ktoś pisze jakieś bzdety, a potem tanim chwytem się od nich odcina, bo mu głupio. A pozostaje wycinanka.

-----------------2010.11.02, 22:52---------------

Nie zapomniano, ale skrypt forum nie umożliwia obecnie takiej możliwości, a moje umiejętności ograniczają mnie w samodzielnym napisaniu go w taki sposób, aby opcja ta zaczęła funkcjonować. Musiałem zatem odwołać się do pomocy "ekspertów zewnętrznych", a ponieważ robią to dla mnie grzecznościowo i za free, więc nietaktem byłoby ich poganiać.

Mam wątpliwości Jarku, czy koniecznie w ten sposób musiałeś sformułować swoją odpowiedź. Chyba wystarczające byłoby wskazanie na kontakt z kuratorem zawodowym (niewykluczone, że wówczas poprzedzający post pozostałby w całości). kesey
Bosman
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 743
Rejestracja: 15 gru 2006, 23:55
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: kgb14 » 04 lis 2010, 15:10

---------- 15:48 03.11.2010 ----------

Grześ - może i masz rację co do odpowiedzi ..... ale , aż mnie mierzi jak widzę takie pytanie ,ze kurator boi się dziecka ..... nie mogę przejść obok takiego czegoś obojętnie i udzielić suchej odpowiedzi.

Co do skrytptu ------ myślę , ze masz tą opcję bo ona jest w standardzie .... bez względu raczej na to jak stary jest skrypt --- tok postępowania :
panel admina > ogólne > konfiguracja > widoku tematów > Czas edycji postu

Widok tematów jest w poziomie .... nie w pionie ...na górze ... i napisane jest tak jak ja napisałem w kolejności działania WIDOKU TEMATÓW

Przypuszczam , ze tutaj są ustawienia ,,fabryczne'' nikt w nich nie mieszał .

-------------2010.11.04, 00:47---------------

Jarku, skrypt forum i strony został stworzony w php i zaręczam Ci, że w obrębie panela administracyjnego forum (przy wykorzystaniu wszelakich, dostępnych narzędzi konfiguracji) nie istnieje możliwość zmian w zakresie opcji czasu edycji postu. Chyba nie przypuszczasz abym wzbraniał się przed dokonaniem tej zmiany wyłącznie na zasadzie "nie bo nie". Wydawało mi się, że raczej zawsze byłem otwarty na sugestie użytkowników, a w dyskusji na ten temat większość osób opowiedziała się pozytywnie za rozwiązaniem ograniczającym ten czas. kesey

---------- 14:10 04.11.2010 ----------

Grześ chciałem pomóc i na 100% nie podejrzewam Cię o wzbranianie się przed modyfikacjami na zasadzie ,,nie bo nie'' ... myślałem , że może po prostu nie wiesz gdzie / sam musiałem o to zapytać mądrzejszych od siebie bo nie pamiętałem gdzie to jest/ .
Pozdrawiam .

-------------2010.11.05, 09:14---------------

Jarku, dzięki za próbę pomocy (twoją informację tak właśnie odczytałem). Lecz jest tak, jak pisałem wcześniej (panel administacyjny naszego forum ma nieco inną stukturę i nie przewidziano w nim opcjonalnych ustawień dotycżących edycji tekstu). Pozdrawiam, kesey
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: losica1 » 05 sty 2011, 16:08

Cóż część kuratorów społecznych ( mała ilość) traktuje tę pracę jako dodatkowy zarobek na zasadzie niewiele robić a trochę dorobić widocznie jest to przykład takiej osoby.
per aspera ad astra
Awatar użytkownika
losica1
 
Posty: 24
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:02
Lokalizacja: gdzieś w Polsce
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron