Co wolno kuratorowi.

Zadaj pytanie kuratorowi dla dorosłych.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Co wolno kuratorowi.

Postautor: Ptysiu killer » 08 lut 2022, 18:47

Moja sytuacja przedstawia się tak.
Ojciec dziecka chciał kuratora do kontaktów. Przychodzą na te wiedzenia.
Mówiłam to w sądzie jak i samemu kuratorowi, że dziecko wogóle nie zna ojca, bo nie chciał się dzieckiem zajmować kiedy syn był niemowlakiem, bo "wg mojego ex to kobieta ma się zajmować takim dzieckiem co nic nie rozumie". Syn nie miał jescze dwóch lat kiedy zaczęły się kontakty.
Syn nie chciał Od początku siedzieć z ojcem i kuratorem, ciągle uciekał do mnie (kontakty odbywają się u mnie w domu, ja z nimi w pokoju nie zostaję), nadal ucieka, na początku wręcz płakał, uciekał, krzyczał, bo nie chciał być z obcymi. Kurator kazał mi przyprowadzac dziecko, bo po pierwszej wizycie kiedy mój były łaził mi po domu, i wszedł do sypialni i zaczął wchodzić na łóżko na którym śpię, po prostu nie wytrzymałam i chciałam wyrzucić mojego byłego z pokoju ( ma 185cm waga około 80kg) kurator złapał mnie w pasie i trzymał (kurator około 2m z 100kg) i mnie mocno trzymał. Ja mam 170cm waga 58kg, nie miałam przy sobie nic, po prostu nie chciałam aby obcy facet siedział na moim łóżku. Później się balam. Wogole na następnych kontaktach nie wychodziłam i powiedziałam że nie życzę sobie żeby moj ex wchodzil do mojego pokoju gdzie śpię. Ma zająć dziecko w pokoju. Kurator ciągle kazał. Mi nosić syna który tam nie chciał być, jednego razu zamknęli drzwi wtedy syn wpadł w histerię , mój ex nim. Trząsł, (mam to na nagraniach wszystko) j nie chciał go wypuścił mimo że krzyczał "mama". Później syn już w ogóle tam nie chciał iść. Kurator kiedy np syn jadł ( bo tak akurat wypadają kontakry że je obiad lub kolacje, mamy cały dzień zorganziwoany) groził mi często grzywną, że będę płakała w sądzie, że tym se nie przynoszę dziecka ( syn jest ciężki noszenie go przez 2h nje było proste) a ja się ich po prostu boję. Pytanie czy kurator ma prawo mi grozić, mówić "w sądzie będzie płacz i zgrzytanie zębami". Mam. Również świadków bo przez te sytuację bałam. Się być sama, więc przyjedzili przyjaciele, byliśmy w oddzielnym pokoju, wszytsko słyszeli. Napomne że ojciec dziecka nigdy go nie przewinął a jak raz do tego doszło, syn pokazywał że chce być przeinkwety na łóżku, leżał tam podkład i syn go pokazywał. Ex nim szarpał ściągał go z łóżka przewinął na stojąco, tył na przód i nie wyczyścił dziecka. Później mały uciekł do mnie. Ja się boję w Cokolwiek mieszać bo jak cokolwiek powiem kurator mnie ucisza.
Chfe jedynie świętego spokoju, żadnych gróźb, pretensji. Raz nienuslsyzlaam domofonu,raz autentycznie. To jak weszli na górę zaczął mieć pretensje czemu nie otwieram drzwi, czemu nie odbieram od niego domofonu, jemu się to nie podoba itp. Jestem z 2latkiem w domu, nie biegam caly czas telefonem.
Nie wiem co mam zrobić, nie mam pełnomocnika. Czy to normalne zachowanie kuratora? Czy kazdy grozi, ma ciągle pretensje, odrabia 'pracę domowe na kontaktach( dokumenty jakiś tam spraw) ', później o niej zapomina, wydzwania żebym mu jak Najszybciej oddała, bo jest mu to potrzebne, a byłam z synem. Na spacerze, to nie zawróce bo on zapomniał, pozwala szarpać dzieckiem, krzyczy, ciągle mówi podniesionym głosem itp? Ja autentycznie z nimi nie rozmawiam.
Ptysiu killer
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2022, 18:08
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Co wolno kuratorowi.

Postautor: Mira23 » 13 mar 2023, 6:12

I think this issue needs legal squardle intervention, hope you can solve it soon
Mira23
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2023, 5:30
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Co wolno kuratorowi.

Postautor: emmausa » 28 kwie 2023, 9:50

W takim przypadku nie należy oddawać dziecka ojcu, ponieważ jest on osobą nieodpowiedzialną i nie adoptuje dziecka dobrowolnie.
slither io
emmausa
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2023, 9:42
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Co wolno kuratorowi.

Postautor: sestyas » 18 maja 2023, 4:52

Później się balam. Wogole na następnych kontaktach nie wychodziłam i powiedziałam że nie życzę sobie żeby moj ex wchodzil do mojego pokoju gdzie śpiębackrooms game Ma zająć dziecko w pokoju. Kurator ciągle kazał.
sestyas
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2023, 4:51
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Co wolno kuratorowi.

Postautor: victorpatrick » 26 wrz 2023, 7:05

Biorąc pod uwagę, że ojciec jest osobą nieostrożną i nie zdecydował się na adopcję dziecka, w tej sytuacji nie należy mu go oddawać.
io games
victorpatrick
 
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2023, 9:51
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Co wolno kuratorowi.

Postautor: Charmaine » 28 lis 2023, 5:00

In my view, curators incredibox behavior is inappropriate. Kurator has no right to threaten you or say insulting words. Kurator also has no right to force you to give your child to her father.
Charmaine
 
Posty: 7
Rejestracja: 28 lip 2023, 6:06
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Co wolno kuratorowi.

Postautor: sarausa » 14 gru 2023, 5:00

Mam nadzieję, że problem ten zostanie wkrótce rozwiązany. slope
sarausa
 
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2023, 4:55
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Co wolno kuratorowi.

Postautor: natalie321 » 18 gru 2023, 8:52

Możesz zwrócić się o wsparcie do organizacji zajmującej się przemocą domową. Oferują zasoby, wordle unlimited wsparcie emocjonalne i pomoc w planowaniu bezpieczeństwa.
natalie321
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2023, 8:38
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Co wolno kuratorowi.

Postautor: otiscavin » 21 gru 2023, 6:02

I appreciate the inclusion of diverse perspectives, as it enriches the article A Small World Cup and demonstrates a commitment to presenting a well-rounded view of the topic.
otiscavin
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2023, 6:00
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Co wolno kuratorowi.

Postautor: kalyl » 08 sty 2024, 6:07

If you don't already have an attorney, consider consulting buckshot roulette with a family law attorney. A lawyer can help you understand your rights, advise you on guardianship issues, and represent you in court if necessary.
kalyl
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2023, 11:24
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Co wolno kuratorowi.

Postautor: bekean » 08 sty 2024, 6:57

The author has a gift for spreading happiness through words. This article is a source of inspiration and subway surfers encouragement.
bekean
 
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2023, 5:32
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Co wolno kuratorowi.

Postautor: rahoc93395 » 13 mar 2024, 13:28

To provide a First-time, My group is eternally visiting web based designed for articles and reviews which is in be an aid to all of us. Thanks for your time. 먹튀사이트
rahoc93395
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2024, 9:39
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Co wolno kuratorowi.

Postautor: ArdenHalwood » 14 mar 2024, 11:43

I've been following this blog for a while now prostadine, and it never fails to impress me with its insightful content.
ArdenHalwood
 
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2023, 5:35
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość