Chcę zostać kustoszem muzeum, nie jestem pewien, czy mogę.

Zadaj pytanie kuratorowi dla dorosłych.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Chcę zostać kustoszem muzeum, nie jestem pewien, czy mogę.

Postautor: hitishakeys5 » 21 sie 2020, 19:37

Niedawno ukończyłem studia na wydziale Business Administration i Marketing, z nieletnim zarządzaniem HR. Wiedziałem, że nie będę się interesował biznesem ani marketingiem, kiedy zacząłem szkołę, ale bałem się realizować swoje zainteresowania, ponieważ chciałem znaleźć przyzwoicie płatną pracę zaraz po ukończeniu studiów, co zrobiłem. Mam prawie rok pracy (prawie dwa lata licząc jako stażysta) jako rekruter / asystent HR i nienawidzę tego. Nie mogę dłużej pracować w tej dziedzinie bez zwariowania i nie wiem, co robić. Jednym z moich marzeń jest zostać kuratorem muzeum, ale nie mam wykształcenia ani doświadczenia, aby rozpocząć pracę w tej dziedzinie. Czy warto wrócić do szkoły, aby uzyskać kolejny tytuł licencjata, aby znaleźć się na właściwej drodze? Czuję się zagubiony i jakbym skazał się na marnowanie życia na karierę, której nie lubię. Złożyłem podanie o pracę w muzeach i nie otrzymałem ani jednego telefonu zwrotnego. Czy można znaleźć stanowisko w muzeum z moim wykształceniem i doświadczeniem?
hitishakeys5
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 19:30
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości