pyt o zawiadomienie

Zadaj pytanie kuratorowi dla dorosłych.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

pyt o zawiadomienie

Postautor: mezo33 » 01 kwie 2014, 18:41

Witam Serdecznie

Mam pytanei moze jest udzieli mi kurator odpowiedźi :

cyt ...z wniosku prokuratora prokuratory rejnowej odbiedzie sie w dn .... rozprawa z udziałem matki i ojca o ustanowienie kuratora dla małoletniej C.
Miesiac temu tez było takie pismo ze odbedzie sie rozprawa itp ..tak samo i o ustanowienie kuratora dla małoletniej ( czy ew mogło sie zdarzyc ze kurator nie przyszedł albo prokurator ?? ) i przesuneła się sprawa ??
mezo33
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2014, 18:30
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: pyt o zawiadomienie

Postautor: Ultima » 02 kwie 2014, 8:16

mezo33
Zadzwoń do tego sądu w którym miała odbyć się rozprawa, podaj sygnaturę i poproś o wyjaśnienie. Pozdrawiam.
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.

Za ten post autor Ultima otrzymał podziękowanie od
mezo33(02 kwie 2014, 20:41)
Ocena:4%
 
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Re: pyt o zawiadomienie

Postautor: mezo33 » 02 kwie 2014, 20:40

ultima pisze:mezo33
Zadzwoń do tego sądu w którym miała odbyć się rozprawa, podaj sygnaturę i poproś o wyjaśnienie. Pozdrawiam.


Dzięki dowiedziałem się że pani kurator była chora :) A takie pytanie bo to z wniosku prokuratora bo znajoma i jej dziecko jest ofiarą ,( art 207 KK ) do czego taki kurator jest służebny ??
Czy mozna np porozmawiac jakei spostrzeżenia itp.??
mezo33
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2014, 18:30
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: pyt o zawiadomienie

Postautor: Ultima » 03 kwie 2014, 22:42

Prawdopodobnie sprawa dotyczy ustanowienia kuratora do reprezentowania małoletniego dziecka w postępowaniu karnym.
Kurator do reprezentowania tzw. procesowy nie jest tożsamy z kuratorem sądowym. Jest ustanowiony jeśli żadne z rodziców nie może reprezentować praw dziecka w jego imieniu - na podstawie art. 99 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczegoArt. 99.
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy


Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron