przerwa w karze a wywiad srodowiskowy

Zadaj pytanie kuratorowi dla dorosłych.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

przerwa w karze a wywiad srodowiskowy

Postautor: andzia934 » 23 kwie 2013, 17:32

Mam pytanie,mam bylego meza w zk,moj stan zdrowia sie pogorszyl po 21latach chorowania na cukrzyce nastapily powiklania mam zaćme obu oczow,czeka mnie 15 maja operacja pierwszego oka.Moj byly napisal wniosek do SO o przerwe w karze z uwagi na opieke nad bylą i dziecmi.Dzisiaj byla pani kurator w sprawie wywiadu srodowiskowego do tej sprawyi przeprowadzila ze mna wywiad ja bardzo che aby wyszedl i zaopiekowal sie mna i dziecmi po tej operacji,ale pani kuratowr powiedziala ze napisze tez w swojej opini ze bedąc na wolnosci naduzywal alkoholu.Moje pytanie jest proste czy po jej zdaniu o naduzywaniu sad moze nieudzielic tej przerwy,nawet jak jest ciezka sytuacja zdrowotna ?
andzia934
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2013, 17:14
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: constantine » 23 kwie 2013, 23:44

Wszystko zależy od tego jak do tej kwestii podejdzie sąd. Proszę cierpliwie czekać na rozstrzygnięcie i nie wywodzić pochopnych wniosków po wydaniu decyzji - może ona zależeć od rzeczy, na które kurator nie ma wpływu.
Pióro może być okrutniejsze od miecza!
Pomysły MS zbliżają nas do Kosmosu...
Awatar użytkownika
constantine
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1446
Rejestracja: 06 mar 2009, 12:13
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy


Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości