Z jakiego artykułu K.K. oskarżyć kuratora ?

Zadaj pytanie kuratorowi dla dorosłych.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: Weronika_ » 03 sty 2010, 23:28

serdecznie pozdrawiam dziadka, zgadzam się z Tobą z wyjątkiem ostatniego zdania..., i zapraszam na spacer/ nawet tej porze:)
Weronika_
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 189
Rejestracja: 09 mar 2009, 0:24
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: kgb14 » 03 sty 2010, 23:55

---------- 22:53 03.01.2010 ----------

:lol: mamy już ,,Doz'' , mamy ,,O'' , ow - choć to jest tylko skrót i nie ma takiej sygnatury czyli mamy Kkow ---- co by tu jeszcze w bigos dorzucić może Kow :lol:


Pani anno7 - powyższy , Pani post świadczy po raz kolejny , że nie ma Pani pojęcia o czym Pani pisze robi pani totalne pomieszanie z poplątaniem .


ps.szkoda , że Bartłomiej inaczej nie zareagował :-/

---------- 22:55 ----------

ps. ale długo sklecałem te parę słów i kolega mnie wyprzedził - no ale musiałem odejść od kompa ;-)
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Re: Z jakiego artykuŁu K.K. oskarżyć kuratora ?

Postautor: kesey » 04 sty 2010, 2:31

anna7 pisze:Proponowałabym jednak powstrzymać swoją gorliwość - część państwa postów stanowi wyjątkowo cenny materiał poglądowy i jako taki zostanie przekazany do wglądu odpowiednim instytucjom, dla zobrazowania stosunku środowiska kuratorów sądowych do obowiązującego prawa i rozporządzeń MS.


Sądzę, że to co zostało napisane jest wystarczające dla powyżej zakreślonych potrzeb.
Pragnę poinformować, iż skargę na czynności kuratora zawodowego rozpatruje właściwy Kurator Okręgowy, a nie społeczność kuratorów sądowych na forum dyskusyjnym, która tym bardziej nie wchodzi w kompetencje Prokuratury, czy Policji.
Aby nie zawieść pokładanych we mnie oczekiwań autorki wątku- wątek blokuję.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: BartK » 04 sty 2010, 20:50

anna7 pisze:Panie Bartłomieju - wydawało mi się, że dosyć przekonująco zostało już dowiedzione, iż zgodnie z przepisami prawa [u]dozór trwa wyłącznie w orzeczonym przez sąd okresie próby, w związku w tym taki wniosek złożony po upływie tego okresu zostać nie powinien i w żadnym razie nie może.


Jednak jak już wspomniałem sąd nie jest tutaj związany terminem końca okresu próby i może zarządzić wykonanie kary z urzędu. Proszę czytać ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Poprzednia

Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron