Informacja

Zadaj pytanie kuratorowi dla dorosłych.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Informacja

Postautor: aaanianh70 » 27 maja 2023, 17:34

Dzień dobry proszę o pomoc bo nie wiem co już mam o tym myśleć.
Bliska mi osoba ma przyznaną Panią kurator. I moje pytanie jest odnośnie obowiązków Pani kurator.
Czy istnieje możliwość żeby Pani kurator nie wiedziała o tym że zostały przyznane osbie nad którą ma dozur prace społeczne?
aaanianh70
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2023, 17:26
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Informacja

Postautor: bornshadowy » 09 sty 2024, 8:52

Myślę, że powinnaś udać się do szpitala i zasięgnąć porady lekarza.
connections puzzle
bornshadowy
 
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2023, 6:47
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Informacja

Postautor: maruusa » 19 sty 2024, 3:25

The duties of a curator (or person in charge of human resources) often include many aspects, including managing fnf and supervising human resources. One of their main responsibilities is to ensure that workers under their management are complying with labor regulations and obligations.
maruusa
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2024, 3:22
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Informacja

Postautor: betterwo » 24 sty 2024, 3:45

One of their main responsibilities is to ensure that workers under their management dordle
betterwo
 
Posty: 6
Rejestracja: 12 sty 2024, 9:05
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Informacja

Postautor: Seho88 » 07 lut 2024, 6:13

aaanianh70 pisze:Dzień dobry proszę o pomoc bo nie wiem co już mam o tym myśleć.
Bliska mi osoba ma przyznaną Panią kurator. palworld I moje pytanie jest odnośnie obowiązków Pani kurator.
Czy istnieje możliwość żeby Pani kurator nie wiedziała o tym że zostały przyznane osbie nad którą ma dozur prace społeczne?


Może być różnie. Czasem komunikacja między instytucjami nie jest idealna, więc możliwe, że Pani kurator nie została jeszcze poinformowana. Warto jednak skontaktować się z nią bezpośrednio w tej sprawie, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku.
Seho88
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2024, 6:09
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Informacja

Postautor: victorpatrick » 15 lut 2024, 10:35

Keeping employees under their supervision safe is one of their bitlife primary duties.
victorpatrick
 
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2023, 9:51
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Informacja

Postautor: Milatichated » 20 lut 2024, 9:55

Seho88 pisze:
aaanianh70 pisze:Dzień dobry proszę o pomoc bo nie wiem co już mam o tym myśleć.
Bliska mi osoba ma przyznaną Panią kurator. uno online I moje pytanie jest odnośnie obowiązków Pani kurator.
Czy istnieje możliwość żeby Pani kurator nie wiedziała o tym że zostały przyznane osbie nad którą ma dozur prace społeczne?


Może być różnie. Czasem komunikacja między instytucjami nie jest idealna, więc możliwe, że Pani kurator nie została jeszcze poinformowana. Warto jednak skontaktować się z nią bezpośrednio w tej sprawie, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku.

I agree with you.
Milatichated
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2024, 9:48
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Informacja

Postautor: farare » 01 mar 2024, 4:42

As technology continues to evolve and society embraces gaming as Geometry Dash a mainstream form of entertainment, the future of online gaming appears brighter than ever, promising new adventures and experiences for players around the world.
farare
 
Posty: 2
Rejestracja: 29 lut 2024, 6:48
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość