dostałam kuratora sądowego - dlaczego?

Tematy związane z funkcjonowaniem kuratorskiej służby sądowej w pionie rodzinnym.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

dostaŁam kuratora sĄdowego - dlaczego?

Postautor: monia755 » 31 sty 2007, 23:07

Jestem w trakcie rozwodu .Mój jeszcze "mąż" wystapił do sądu z pismen iż dzieci nad którymi mam powieżoną opiekę są przezemnie bite , maltretowane , ukrywane ,że znęcam się nad nimi psychicznie , nie może się z nimi kontaktować . co jest absolutną bzdurą. Na pierwszej rozprawie która była o ustalenie alimentów sąd przyznał mu widzenia z dziuećmi co dwa tygodnie ,jednak on z tego prawa nie skorzystał od września nie widział ich ani razu bo nie przyjechał ,nie kontaktował się z dziećmi aż do 23 grudnia (tylko zadzwonił)-ale jak twierdzi jest kochającym tatusiem. Dlaczego na tydzień przed rozprawą ma do mnie i dzieci przyjść kurator sądowy- w jakim celu?
monia755
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2007, 22:49
Lokalizacja: chorzów
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kesey » 01 lut 2007, 0:35

Przepraszam, że zacznę w ten sposób, ale czy z chwilą "dostania kuratora" został Ci on dostarczony na adres domowy, w paczce i z instrukcją obsługi :wink:
Najprawdopodobniej sąd zarządził przeprowadzenie wywiadu kuratora dla potrzeb w sprawie o rozwód, pod kątem ustalenia warunków bytowych małoletnich dzieci, ich sytuacji wychowawczej i stosunku do stron. Będzie to jednorazowa wizyta kuratora uwarunkowana wyłącznie potrzebami postępowania sądowego- nie ma to niczego wspólnego z nadzorem.
Powodzenia.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy


Wróć do Kuratorzy rodzinni

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości