Prośba o wywiad

Tematy związane z funkcjonowaniem kuratorskiej służby sądowej w pionie rodzinnym.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Prośba o wywiad

Postautor: Kariina » 07 paź 2021, 18:36

Szanowny Panie/Szanowna Pani

Jestem studentką kryminologii na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego. Piszę pracę magisterską na temat wykonywania zadań przez rodzinne zespoły kuratorskiej służby sądowej podczas pandemii Covid-19 w Polsce.

Głównym celem mojej pracy jest pozyskanie informacji na temat funkcjonowania kurateli podczas stanu zagrożenia epidemiologicznego poprzez analizę materiałów zastanych a także przeprowadzenie wywiadów eksperckich z kuratorami.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą o Pani/Pana udział w badaniu. Jestem przekonana, iż odpowiedzi na postawione przez mnie pytania dostarczą cennego materiału, dzięki któremu lepiej zrozumiem warunki pracy kuratorów. Wywiad jest anonimowy, a udzielone odpowiedzi zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie w celach naukowych. Wywiad składa się z około dziesięciu pytań i będzie w przebiegu przypominał swobodną rozmowę. Jego przeprowadzenie zajmie około 60 minut.
W przypadku wyrażenia chęci wzięcia udziału w badaniach proszę o informację zwrotną na adres e-mail: ks.balicka@student.uw.edu.pl.
Kariina
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2021, 18:28
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Prośba o wywiad

Postautor: freezeswim » 23 paź 2023, 10:00

Poświęciłem czas, aby odpowiedzieć na Twoje pytania badawcze. Mam nadzieję, że moje odpowiedzi dostarczą wartościowych materiałów, które pomogą Ci pomyślnie ukończyć pracę magisterską.
flappy bird
freezeswim
 
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2023, 9:53
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Prośba o wywiad

Postautor: zetisonu » 11 sty 2024, 4:12

The controls in Snow Rider 3D are designed to be both simple Snow Rider 3D and intuitive, allowing players to focus on the excitement of the gameplay rather than grappling with complex commands.
zetisonu
 
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2023, 10:56
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Кресты на могилу с фотографией

Postautor: riral » 11 mar 2024, 16:38

Załączniki
1020.gif
1020.gif (2.69 KiB) Przeglądany 19 razy
riral
 
Posty: 36
Rejestracja: 12 lut 2024, 4:13
Lokalizacja: Russia
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Правила перезахоронения на Хованском кладбище

Postautor: riral » 11 mar 2024, 16:39

Załączniki
1020.gif
1020.gif (2.69 KiB) Przeglądany 19 razy
riral
 
Posty: 36
Rejestracja: 12 lut 2024, 4:13
Lokalizacja: Russia
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Kuratorzy rodzinni

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron