oskarzenie o pedofilie

Tematy związane z funkcjonowaniem kuratorskiej służby sądowej w pionie rodzinnym.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

oskarzenie o pedofilie

Postautor: mariusz... » 25 lut 2006, 1:34

historia pewnego spotkania w urzedzie powiatowym w małym miescie. kilku kuratorow sadowych,pracownik urzedu miasta,dyr.PCPR zasiedli razem przy stole wraz z inicjatorem spotkania-prezes sadu. oskarzono(pomowiono) tam opiekuna z rodzinnego pogotowia opiekunczego o pedofilie.po czym nakazano aby nic wypowiedzianego na tym spotkaniu nie wyszlo poza tamtejsze drzwi.pierwsze dzieci zostaly zabrane z pogotowia po 16 dniach od spotkania wladz.nastepne po kolejnym tygodniu. czy waszym zdaniem to śmierdzi mafia?dodam jeszcze ze pogotowie powstalo w skutek rozwiazania umowy z poprzednim pogotowiem,ktorego zalozycielka byla pewna pani, kochanka a owczesna zona jednego z kuratorów zasiadajacych na tym spotkaniu.kurator i jego kochanka zarabiali rocznie razem ponad 100000 na dostarczaniu sobie dzieci.ale ta zlota zylke ktos im urwal!!!!! powinni isc za to siedziec?
mariusz...
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2006, 0:51
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kesey » 25 lut 2006, 1:51

Mariuszu :!:
Słowa, słowa, słowa ...
A na forum nikt raczej nie udzieli odpowiedzi na tak zadane pytanie- po prostu nikt (wyłączając może Ciebie) nie zna faktów. Te, podane przez Ciebie, mogą być jednostronne i nie odzwieciedlać obiektywnie stanu faktycznego.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: mariusz... » 25 lut 2006, 13:27

KESEY odpoowiedz mi prosze,czy to bylo legalne spotkanie?czy kurator podejrzewajacy czyny lubiezne wobec dzieci nie powinien niezwlocznie powiadomic organow ścigania?dlaczego mialo to byc tajne?piszac o tej historii nie moge podac wiecej szczegułow bo sprawa jest w toku.pozotawijac dzieci przez jeszcze ponad 2 tygodnie w pogotowiu kuratorzy narazili dzieci na dzialanie domniewanego pedofila za co grozi im do 3 lat.a ten ktory czerpal korzysci finansowe ,do 10 lat. zapewniam ze to tylko kilka szczegulow tej sprawy ,informacje sa wpelni autentyczne.choc pewnie sam bym nie uwierzyl w takie bezprawie gdyby niespotkalo to bliskiej mi osoby.
mariusz...
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2006, 0:51
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kesey » 26 lut 2006, 2:36

Podtrzymuję stanowisko, zawarte w uprzednim poście. ¯adnych ocen sprawy, której nie znam i o której kompletnie nic nie wiem (nie obraź się Mariuszu, ale napisać można wszystko). Dla mnie temat (przynajmniej na forum) jest zamknięty.
Na więszkość pytań znajdziesz odpowiedź po zakończeniu sprawy, która jak wspominasz jest w toku.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: BartK » 26 lut 2006, 11:33

Mariusz sprawę lepiej naświetl w jakimś progamie interwencyjnym typu "Uwaga" w TVN, oni jak się tym zainteresują, to odpowiednio zmontują materiał i puszczą na antenie spragnionym sensacji ludziom. Kuratorzy jak widzisz pomówieniami się nie interesują.
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: mariusz... » 28 lut 2006, 3:13

BART£OMIEJU dzieuje za rade!kontaktowalem sie juz z kilkoma fundacjami zajmujacymi sie interesem dóbr i praw dzieci.Przypuszczam ze zajmujac takie stanowisko jestes kuratorem. Dla dobra dzieci,jako pedagog reso i opiek-wychowawczy wraz z innymi osobami tworzylem i pracowałem w wyzej wymienionym pogotowiu.Jakze jednak mam w dalszej pracy zawodowej wspólpracowac z innymi instytucjami wychowawczymi, które na podłożu wlasnych interesów i zemsty,dopuszczaja sie zbrodni przeciwko niewinnym dzieciom?pomijając nasza osobstą krzywde,to najbardziej ucierpiały dzieci ,ktore wbrew swojej woli wydarte zostaly z miejsca , w ktorym zaznaly wreszcie spokój po swojej zyciowej traumie.wystepujac na forum kuratorów mam jeszcze odrobine nadzieji ze inne środowska sadowe nie sa tak skażone jak to, ktore opisuje.Bez urazy
mariusz...
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2006, 0:51
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Kuratorzy rodzinni

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron